2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قد ۱۶۰ اینا وزنش ۶۷ به بالا

خدایی من با قد ۱۶۷ وقتی میشم ۶۷ کیلو در حد ترکیدنم،،،این عمدا ۵۰ کیلو بیشتر باشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
من 164 هستم مدل بودم. ربطی نداره فقط فیس و استایل تو ایران مهمه برای تبلیغ لباس

نمیدونم خب من مدلایی ک دیده بودم اکثرا همون بودن ک گفتم😍❤

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
2738

قدش ۱۶۵

وزنش هم حدودا از ۵۵تا ۶۰ کیلو!

البته حس میکنم اینطوری هست

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
مدله؟ مدلا ۱۷۰ الی ۱۷۵ هستن  خیلی کمم پیش میاد ۱۶۵ باشن  سایزشون هم ۳۸ یا ۴۰(اکثرا ۴۰)

این عمرا 40 باشه این کمه کمش وزن حدود 60 داره. قدم 164 اینا

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
خیلی هیکلش خوشگله که بخوایم دنبال قد و وزنش باشیم؟؟؟ ۶۰ کیلو قد ۱۶۶

اره عاااالیه. چشه خدایی؟ لاغره یا چاق؟ 

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه
2706