2703
2553
عنوان

جواب بابامو چی بدم از استرس و عذاب وجدان دارم میمیرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 2158 بازدید | 146 پست
اره.این اتفاق واسه دوتا دانشجو سال88 اتفاق افتاده.که یکیشون میاد وسط دوتا کنکور عمومی و تخصصی زمان ا ...

اره اره اینم خوبه وااااای یعنی اینطوری بگم؟؟ باور میکنن ؟؟ مجبورم 

واقعا نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم گلبهار عزیزم که تو اوج ناامیدی اومدی باهام حرف زدی و راهنماییم کردی 

من واقعا  خوشحال سدم که امروز عضو  شدم و با شما و بچه های دیگه حرف زدم چون این روزا هیچ کس نیست که من بتونم یه کلمه باهاش حرف بزنم 

از ته دلم ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین افرین همین درسته شروع کن.نشدم راستشو بگو قتل که نکردی کنکوره دیگه 

بله حق با شماست 

بعضی وقتا میگم برم راستشو بگم اما نمیشه اورش تا سال ها میمونه یعنی تا سال های سال اسم دروغگو روم  میمونه و همه ی شخصیتم تو خانواده خراب میشه 

واسه همین دنبال بهانه و توجیهم 

دعوا و توهین و تخقیر یا حتی کتک چند روزه اما نمیتونم تا سال ها تحمل کنم که به چشم یه ادم حقه باز و فریب کار نگام کردن چون همینطور که گفتم من بهشون گفتم که دارم خیلی خوب پیش میرم و نتیجه ی ازمونام عالیه!!! به خدا از  ترسم اینارو میگفتم

2456
بله حق با شماست  بعضی وقتا میگم برم راستشو بگم اما نمیشه اورش تا سال ها میمونه یعنی تا س ...

افرین بعد این قضیه ابمیوه خیلی اتفاق نادری هستش و به نظرم اگه بگی باور نمی کنن و به قول خودت به چشم یه ادم دروغگو بهت نگا می کنن.

توکل کن بخدا سعی و تلاشت رو بکن.قطعا موفقی.اگرم نشد راستش رو بگو که از همه چیز بهتره.بگو به نظرم سوالات خیلی سخت بود

دروغ عاقبت نداره و هی اعصابتو بهم می ریزه چون هی میخای جمعش کنی و سوتی ندی.

برات دعا می کنم عزیزم همچنین برای این دوستمونم که میخاد مامایی بیاره.

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
افرین بعد این قضیه ابمیوه خیلی اتفاق نادری هستش و به نظرم اگه بگی باور نمی کنن و به قول خودت به چشم ...

واقعا مچکرم بابت حرفاتون یه دنیا سپاس

به همه ی توصیه هاتون عمل میکنم 

به هرچی میخواین برسین ایشالا 

2714
چطوری غش کنم به نظرت؟؟؟؟؟ همون اول ازمون بیفتم رو زمین؟؟؟؟؟

ن اولش ن وسطاش صبحونه نخور خونه ی چیزی بخور فشارت بیفته یا الکی غش کن

من دوستم ی سری خودشو زد ب غش امبولانس بردتش الکی بودا

برای 

این چند روزو بخون منم میخونم

بعد رفتی سرجلسه دیدی بلد نیستی اونموقع غش کن یا ادا در بیار بگو جابجا زدم یا بگو دقیقا نفر کناریم هی سرفه میکرد منم کش ماسک ام پاره شده بود دائم اذییت بودم و استرس داشتم

یا بگو خون دماغ کردم رو برگه 

یا بگو یهو جوهر خودکارم پخش شد رو برگه

دروغ زیادع بابا

برای 
2706