2726
عنوان

شما رابطه تون با جاری چجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم اوایل خیلی با هم بد بودیم. اما بعد بدنیا اومدن بچهامون خیلی  باهم خوب شدیم. مثل دو تا خواهر ...

دنبال تفاوت میگردم 😅

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
منم اوایل خیلی با هم بد بودیم. اما بعد بدنیا اومدن بچهامون خیلی  باهم خوب شدیم. مثل دو تا خواهر ...

چی شد یهو اینجورشد ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

من اگه عروس اون خانواده ایی بشم که قراره😂من همسن نوه هاشونم و قطعا جاریهام همسن مامانمن البته الانم فامیلیم همیشه میان خونمون ولی من محلشون نمیدم😂😂8 تا عروسن😳😂😂تازه دوتا از پسرا زن نگرفته که یکیش عزیزدل منه اون یکی هم داداش عزیزدل منه

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

من قبلا ۲تا جاری داشتم که به خاطر مادر شوهرم هیچ کدوممون باهم رفت آمد نداشتیم .مادر شوهر اگه میدید باهم احوالپرسی هم میکردیم یه حرفی برامون در می آورد.جاری بزرگه یه چیزی بودا .خوبه تموم شد اون دوران.

سر این ازدواجم تک عروسم خداراشکر 

جاری مثل درخت کنار توالت میمونه نه از سایه اش میشه استفاده کنی نه از میوه اش دوری و دوستی  اح ...

فقط عاشق مثالتم 😂😂

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

خوب نیستیم 

کلا از رفتار و اخلاقش و کارایی میکنه خوشم نمیاد 

شوهرم میگه جواب سلامش رو هم نده 

ولی من خجالت میکشم خودم اول سلام میکنم 

در کل از جاری که شانس نداشتم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

جاری من ۱۰ سال از من کوچکتره اون بیشتر پیگیر منه تا من ولی منم عادیم ولی هیچ وقت در مورد خونواده شوهرم باهاش حرف نزدم حتی برادرش زنشو طلاق داده من اصلا ازش نپرسیدم . بقیه هم که پرسیدن من گفتم من اطلاع ندارم . چهار پنج ماهی یبار دعوتمون کنن میریم خونشون اونا بیشتر میان خونه مادرشوهرمم بعضی وقتها میبینمش گاهی هم تو وات پیام میده سلام چه خبر منم میگم هیچی سلامتی اخه زیاد حرف مشترک باهاش ندارم 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
2706