2737
2734
عنوان

باورم نمیشهههه دیشب چی دیدمممم🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 96 پست
معلومه شوهرت واقعا مرد خوبیه زنه رسما داشته بهش نخ میداده ولی ایشون از اونجا که ذات پاکی داشته اصلا ...

نخ نبوده کاموا با الیاف مصنوعی بوده این  

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
ما که بخیل نیستیم . خوشحال هم میشیم ک ی زوج خوشبخت شن شما اومدی در فضای مجازی اینو مطرح کردی . من ...

من درباره همسرم ازتون نظر نخواستم خواستم؟در فضای مجازی یه بحث دیگه مطرح کردم شماهم حواستون به حرف زدنتون باشه.من از همسرم خییییلی مطمعنم و میدونم پاشو کج نزاشته تا حالا .اگه این حرفو به یکی دیگه میزدید که یکم به همسرش شک داره سر حرف شما یه زندگی به هم میخورد.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنه اومده به شوهرت گفته کمرم درد میکنه دیشب اذیتم کرده  سینه هاشم معلومه  بعد شوهرت میگه ...

شوهرم فکر کرده شالش رفته کنار که سینه هاش معلوم بوده دیگه عقلش نرسیده زنه قصدا اون کارو کرده.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من درباره همسرم ازتون نظر نخواستم خواستم؟در فضای مجازی یه بحث دیگه مطرح کردم شماهم حواستون به حرف زد ...

من در مورد همسر شما نظر ندادم . فقط هدف من این بود که شما رو از خواب بیدار کنم . اتفاقا شما ساده هستی . اینو دوستانه بهتون گفتم. به من هم ربطی نداره. خوش باشی

کاربر قدیمی هستم.   
2731

آره میدونم چی میگی منم یه دوستی داشتم عاشق لاس زدن با مردها بود یه پسر بهش گیر داده بود که باهاش دوست بشه دوست نمیشد خیلی سیاست داشت یه روز که من رفتم پیشش چند ساعت داشت باهاش لاس میزد اون موقع ها ازدواج نکرده بود وقتی ازدواج کرد باهاش دوست منتظر بود زن بشه هر کاری دوست تا انجام بده با دو تا مرد زن دارم دوست شد منم دیدم دیگه نمیتونم تحملش کنم باهاش کات کردم خیلی کثیف بی وجدان شده بود دیگه نمیشناختمش واقعا برای همچنین زنهای متاسفم انگل های جامعه هستن خاک بر سرشون

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
گلم شما که اعتماد داری به شوهرت پس چرا گفتی از اون مغازه بیا بیرون حق نداری اونجا کار کنی... 

همونجور که به شوهرم گفتم به شماهم میگم.من به شوهرم اعتماد دارم ولی به زنا اعتماد ندارم.شما از همسرت مطمعن باشی یه زن لخت شه تو یه اتاق جلو شوهرت بشینه میزاری اونجا بشینه توام وایشتی نگاه کنی یا میکشیش از اونجا بیرون؟از ثدیم گفتن مالتو محکم بچسب همسایتو دزد نکن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
البته این جور زنا خیلی زیاد شدن  شوهرم کارش ساختمونیه باباش شرکت ساختمونی داره اینم کنار دست ب ...

الان یه عده میان میگن شوهرتو نمیشناسی شوهرت باید نگاه نمیکرد ببین شوهرت چه ادمیه که نگاه میکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در مورد همسر شما نظر ندادم . فقط هدف من این بود که شما رو از خواب بیدار کنم . اتفاقا شما ساده هست ...

کافر همه را به کیش خود پندارد عزیزم حواست به شوهر خودت باشه .دشت خودتون نیست عادت ندارید اونقد پنهون کاری کردن ازتون وقتی صداقت میبینید میخارید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر شوهرم باهام صادقه و بهم گفت ولی خیلی حرص خوردم چطور بعضی زنا وجدانش ن اجازه میده برن دنبال ...

زندگی خراب کنن. چرا اینجوری شده زمونه. بنظر من همش بخاطر اینستاگرامه

2706