2733
2734
عنوان

باورم نمیشهههه دیشب چی دیدمممم🙄

2034 بازدید | 96 پست

همسرم قبل اینکه استخدام بشه تو یه مغازه کار میکرد که زن صاحب مغازه هر روط میرفت تو مغازه با شوهرم میشست حرف میزد.شوهرمم میومد برای من تعریف میکرد که زنه امروز اومد اینجوری گقت اونجوری گفت.۳۴ سالشه .یه روز به شوهرم گفته بود کمرم درد میکنه دیشب شوهرم خیلی اذیتم کرده.شوهرمم اومد به من گفت‌.کاریش نداشتم یه روز اومد گفت زنه سینه هاش معلوم بود بهش گفتم شالتو درست ببند زود روی شینه هاشو بست.خودشم میگفت خیلی زن خوبیه معلومه چشم و دل پاکه بهش گفتم زود رو سینه هاشو بست.منم گفتم یا دیگه باهاش حرف نمیزنی یا یه کار دیگه پیدا کن اون مغازه نرو.ولی شوهدم اصرار داشت که زن نجیبیه.اخرش گفت تو بهم اعتماد نداری.منم گفتم چرا خیلی بهت اعتماد دارم ولی به هم جنسای خودم اعتماد ندارم من اینارو خوب میشناسم از حرف زدنش من ته ماجرا رو میخونم.ولی شوهرم هی میگفت به جماعت تهمت نزن گناهه.خلاصه که همسر من مدتها پیش بلاخره استخدام شد و از اون مغازه اومد بیرون ولی زنه هر کاری داشت زنگ میزد به شوهد من میگفت.منم یادش داده فودم که هر وقت زنه زنگ میزد شوهرم جواب نمیداد.دیشب خونه مادر شوهرم مهمون بودیم وسطای راه که رشیدیم گقتم دور بزن کولر روشک مونده آبشم قطعه.خدا خواشو و ما باز برگشتیم خونه.جلوی درموک یه خانم داشت رد میشد و یه ماشین افتاده بود دنبالش.شوهرم گفت عههه من این مردیکه دیوثو میشناسم افتاده دنبال زنه.گفتم چیکار داری حتما زن خودشه قهر کرده.گفت نه بابا زنشو دیدم این شکلی نیست.زنه هم تا مارو دید با سرعت برو که رفتیم.من رفتم کولرو خاموش کردم‌و اومدم سوار شدم .همسرم گفت ببین باز افتاده دنبال زنه.یه نگاه کردم دیدم بعلههههه همون زن صاحب مغازه اس.همسرم هی میگفت من این یارو رو میشناسم.گفتم منم این زنه رو میشناسم برو دنبالش تا بدونی کیه.خلاصه به صورت کاراگاه گجتی و به صورت نامحسوس اقتادیم دنبالشتا اینکه زنه از کوچه ما دور شد و تو یه کوچه خلوت پیچید از اون یارو شماره گرفت😂و بعد یارو با سرعت تمام رفت و زنه شمارشو گرفت و حرف زدن .بعد گفتم بهت گفتم من همجنسای خودمو میشناسم تو بگو نجیبه.شوهرم با ماشین اط بغلش رد شد گفتم خودتو نشون نده زشته گفت بزار خجالت بکشه .و اینگونه بود که دلم خنک شد.به همسرمم گفتم دیدی بهت میگفتم من به تو اعتماد دارم به بقیه اعتماد ندارم؟فقط سرشو تکون میداد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امیدوارم ادمهایی که خیانت میکنند همینجوری دستشون برای نزدیکانشون رو بشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

وااای چ زنه دیووووث بود😐 ب نظر حتی اگ نجیبم بود چ معنی داره ی زن بیاد در رابطه با این چیزا با ی مرد حرف بزنه و سینشو بندازه بیروون؟ادم دیگ ب چشماشم اعتماد نداره والا

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738
وااای چ زنه دیووووث بود😐 ب نظر حتی اگ نجیبم بود چ معنی داره ی زن بیاد در رابطه با این چیزا با ی مرد ...

منم همینو میگفتم همسرم میگفت تهمت نزن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706