2733
2734

من 4 سال پیش یه چیزی رو از خدا زوری خواستم...چقد التماس کردم واصلا کل فکر وذکرم شده بود ....وخدا بهم دادش الان بعد 4 سال دقیقا متوجه شدم بد ترین اتفاق عمرم بود....

من که دیگه هیچ وقت به خدا اصرار نمی کنم وهمیشه میگم خدایا اول مصلحت خودت وبعدخواسته ی من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اعتقاد دارم نباید چیزیو به زور از خدا بخوای و اینکه کسیو هیچوقت قضاوت نکنی خدا آدمو تو همون شرایط قرار میده

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2731

من اول دعاهام میگم خدایا اگ صلاحمه 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
منم اعتقاد دارم نباید چیزیو به زور از خدا بخوای و اینکه کسیو هیچوقت قضاوت نکنی خدا آدمو تو همون شرای ...

ولی بنظرم ادمها فقط از خدا ک میتونن همه چیز بخواهن و از خواستن مفهومش زوری گرفتن نیست 

اصلا مگه میشه ب قدرت بی نهایت چیزی رو زور کرد 

و تازه خودخدا گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
نه عزیزم خدا خودش گفته دعا کنید....ولی دست خدا رو باز بزاریم و بهش بگیم مصلحت خودت از همه مهمتره

من اول دعام میگم اگه صلاحم باشه...یه ساعت پیش پری شدم ناراحت شدم ناامید شدم رفت ک رفت

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

منم اول دعاهام میگم اگه صلاحه

اینو چند وقتی هست که انجام میدم

من واسه رسیدن به حوائجم ختم زیاد میگیرم یه سری ختم سوره مزمل گرفتم روز چهلمش به طرز فجیعی خون دماغ شدم و کارم به بیمارستان کشیده شد و چهلمین روز یادم رفت بخونم و اینطوری شد که فهمیدم صلاحم نبوده به اون حاجتم برسم تو اون زمان

ولی بنظرم ادمها فقط از خدا ک میتونن همه چیز بخواهن و از خواستن مفهومش زوری گرفتن نیست  اصلا مگ ...

بعدم مگه خدا ببخشید دارای عقده اس ک منتظرباشه ببینه کی یادش رفته بگه اگر ب صلاحه و اونوقت براش مساله درست کنه!

زاویه دیدتونو تغییر بدید بنظرم

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2706