2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همینطور دیگه توی هر تاپیکی شرکت نمیکنم

واقعا یه عده خیلی بی فرهنگن به خدا....الان توی یه تاپیک عکس نوزاد تازه به دنیا اومده گزاشته و دنبال عیب و ایراد گرفتن از چهره یه نوراد معصوم شدن......

از مادرشوهر و خواهر شوهر و جاری رسیدن به نوزاد.....

چیزایی که به من ربط داره و دارم 

بحثای زنانه ی بعد از ازدواج که تقریبا قبلشم حالیم نمیشه نمیرم جاهاییم که از مادرشوهرو خواهر شوهر بد میگن نمیرم تو خیانتو ایناهم سعی میکنم نرم تقریبا چون دید ادمو بد میکنه

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

من اکثرا مسائل خانوادگی امشب یه تاپیک مزخرف دیدم که کلی حرفای الکی سرهم سرهم نوشته بود نمیدونم دلیل اینکارش چی بود فک کردم گوشیم هنگ کرده خودمولعنت فرستادم حیف وقتم ک صرف این تاپیک چرت کردم

بچه هام دنیامن😍😍😍😍

بارداری

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
عاشق تایپک های خاطره خنده دار و جذابم حتی اگه تکراری باشه

ک میترکوننش ولی خدا نکنه تاپیک خیانت باشه دست نمیزنن بهش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706