2410
2553
عنوان

بورس اولی

184 بازدید | 34 پست

سلام 6زیزان کن تازه وارد آن به بورس خیلی مبتیدی کد بورسی اومده حالا باید برم کارگزاری گفتن رمز عبور  و نام کاربری پنج روز دیگه میاد بعدش میتونم عرضه اولیه بخرم هفته آینده هم عرضه اولیه ارائه میشه؟ سوددهی خوب هست یا نه واسه عرضه اولیه هم باید آگاهی داشت که چه عرضه اولیه بخریم یاهر عرضه اولیه سود خودش وداره؟ 

مبتدی هستی تو سایت کسی جوابتو نمیده عزیزم 

تجربه ثابت کرده 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هرهفته عرضه اولیه داده میشه لازم نیست برااون اطلاعات داشته باشی نیازی به رفتن به کارگزاری نیست هرهفته ازقسمت واریز وجه به اندازه عرضه اولیه پول واریزمیکنی کارگزاری ومیتونی خریدکنی

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
ممنون خخخ چه قدر پس باشعورن خخ

ربطی به شعور نداره ! کلی گفتم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
هرهفته عرضه اولیه داده میشه لازم نیست برااون اطلاعات داشته باشی نیازی به رفتن به کارگزاری نیست هرهفت ...

یعنی مثلا سه تا عرضه اولیه میاد هرسه تا سود دهیش خوب 6ست ضرر توش نیست؟ "و اینکه ممنون میشم بگید چه زمانی باید فروخت. آیا عرضه اولیه هست که سود نداشته باشه 

2714
یعنی مثلا سه تا عرضه اولیه میاد هرسه تا سود دهیش خوب 6ست ضرر توش نیست؟ "و اینکه ممنون میشم بگید چه ز ...

آره همشون تو سوددهین چون تعداد کم میدن طولانی مدت نگه دارین بهتره جمع میشه یه مبلغ قابل توجهی میشه واینکه هرهفته تقریبا مجبورمیشین یه مقدار پس انداز بکنین از این لحاظم عالیه

آره همشون تو سوددهین چون تعداد کم میدن طولانی مدت نگه دارین بهتره جمع میشه یه مبلغ قابل توجهی میشه و ...

خیلی لطف کردین که جوابم دادین خیلیی ممنون دعاتون میکنم

آره همشون تو سوددهین چون تعداد کم میدن طولانی مدت نگه دارین بهتره جمع میشه یه مبلغ قابل توجهی میشه و ...

یه سوال دیگه ببخشید من فقط خودم کدبورسی دارم فقط یه دونه عرضه اولیه میتونم بخرم؟ تا اون و نفزوختن نمیتونم عرضه اولیه دیگری بخرم؟ 

یه سوال دیگه ببخشید من فقط خودم کدبورسی دارم فقط یه دونه عرضه اولیه میتونم بخرم؟ تا اون و نفزوختن نم ...

شمابا یه کد بورسی  هر تعداد سهم و عرضه اولیه ای که بخای می تونی بخری. محدودیت نداره

ولی سعی کن طولانی مدت نگهشون داری

یه صلوات مهمونم می کنین؟
یه سوال دیگه ببخشید من فقط خودم کدبورسی دارم فقط یه دونه عرضه اولیه میتونم بخرم؟ تا اون و نفزوختن نم ...

نه همه عرضه هارومیتونید بخرید ازهرکدوم فقط یکی میشه خرید چون کم میدن میگن همه اعضای خانواده کدبورسی داشته باشن که ازطریق اون چندتاسهم بگیرن

نه همه عرضه هارومیتونید بخرید ازهرکدوم فقط یکی میشه خرید چون کم میدن میگن همه اعضای خانواده کدبورسی ...

و سوال آخر ببخشید من رفتم کافی نت کد ده رقمی اومد. رفتم پیشخوان احراز هویت کردم  بعد کارگزاریم و چیزی نگفت دیروز کدبورسی برام اومد زنگ زدم گفتم باید بیای با کد بورسی کارگزاری ثبت نامت کنیم تا رمز عبور بیاد خودم نمبتونم خونه انجام بدم؟ تو چه سایتی باید برم الان کدبورسی دارم ولی کارگزاری ثبت نام نشدم رمز عبور و نام کاربری هم ندارم 

2706