2733
2734

همش میره پشت سرم حرف میزنه و خودشو بالاتر میدونه همش همه رو تحقیر میگنه من دوسش دارم واس همین تا الان کات نکردم ولی واقعا دیگه به بی نهایت رسونده کاراشو شنیدم پشتم گفته فلان کس بهم حسودی میکنه چون من چیزایی دارم که اون نداره 

من همیشه گفتم که از زندگیم خیلی راضیم و ی تار موی شوهرمو به صدتا طلای اون نمیدم ی حرفایی از خودش درمیاره آدم در تعجب میمونه 

چیکار کنم دلم نمیخواد کات کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا خب دیگ اینجور ادمی رو باید کات کنی دیگ ولی خب حرفایی ک میشنوی رو هم بهش بگو

نمیگم چون اونی ک بهم میگ دوسته صمیمیه و برام خیلی عزیزه نمیخوام خراب شه اون 

و اینکه اخلاقای بد زیاد داره خوبم زیاد ولی واقعا کفریم کرده با این حرفاش 

2738

منم یه رفیق داشتیم خیلی دوسش داشتم حتی الانم دوسش دارم اما از وقتی از شهرمون رفت که 5 سال میشه خبر نگرفت ازم حتی منم خبر میگرفتم باز اون بیخیال بود منم کات کردم با اینکه اون شمارمو داره شمارش برام حذف شده بازم زنگ نمیزنه هنوزم دوسش دارم اما خوب به ادم اشتباهی دل بستم چه کنم کات کن چون دیوونه میشی و عصبی مخصوصا اینکه دوسش داری 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
نمیگم چون اونی ک بهم میگ دوسته صمیمیه و برام خیلی عزیزه نمیخوام خراب شه اون  و اینکه اخلاقای ب ...

از انسانهای دورغگو ، پشت سر حرف بزن ، حسود  و سخن چین پرهیز کن لطفا...

حتما حرفایی که شنیدی رو به رو بیار ببیند خبر اوردنده شاید دروغ بگه..