2726
عنوان

پشت گوشم پاره شده؟+عکس

434 بازدید | 36 پست

بچها الان  دست زدم گوشوارم دبدم خیسه ولی خون نبود یه ایعی بود که بوی بدی داشت بیاید ببینید چشه

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عفونت کرده🤔

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
عفونت کرده🤔

چرا چی میشه که گوش عفونت میکنه

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
گوشواره سنگین انداختی؟

نه یه میخی داشتم

چرا چی میشه که گوش عفونت میکنه

گوشوارت میخی بوده؟🤔

زخم شده هوا نخوره اینطوری شده حالا نمیدونم عفونت کرده یا چی من فک کردم میگی از توی گوشت مایع اومده

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706