2733
2734
درسته حق کاملا با شماست ولی ی دلیلش هم اینه که شوهر من هر غذایی نمیخوره مثلا ی بار میبینی یکی حال ند ...

این طور سخته برات یکی از دوستان ما هم همسرش همینطور بود.

چاره اش اینه که زیاد درست کنی و بگذاری فریزر😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیگه خوابم میاد😂

خب الان چیکار میکنی درست کن

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
درسته حق کاملا با شماست ولی ی دلیلش هم اینه که شوهر من هر غذایی نمیخوره مثلا ی بار میبینی یکی حال ند ...

والا شوهرمنم ظهرا اصلا نونی نمیخوره هرروز برنج ولی واقعا متعجبم شوهرت چرا هیچی نمیگه عجیبه برام.. چقدر صبوره

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2731
غذا از بیرون میگیره وای خیلی خجالت میکشم جلوش دقیقا بخاطر همین ک بهم حرف نمیزنه  چرا خوابم میز ...

من چند ماه بخاطر ویار حاملگی غذا درست نمیکردم از بیرون میگرفت چون من نمیتونستم بخورم خودشم بی اشتها بود الان بهتر شدم من عاشق اینم برای همسرم غذا درست کنم عاشق دست پختم هست

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
اتفاقا به کار خونه علاقه دارم ولی بخاطر این خواب نمیتونم به کارام برسم

مواظب باش ممكنه محيط خونه براش امنيت و ارامش و اسايش نباشه پناه ببره به جاي ديگه و خلا هاشو پر كنه 

اون كجا بياد خونه ببينه تو سفره رنگينتو پهن كردي 

به خودت رسيدي 

داري براش نوشيدني خنك اماده ميكني 

اون كجا با يه زن افسرده حال و خوابالو تو رختخواب مواجه بشه 

ممكنه با خيلي ها مقايست كنه

خييييييلي حواستو جنع من خيييييييلي 

مردا اكثرا حرفي نميزنن ولي از درون .......

2738

همسر منم نمیخوره حتما ناهار باید یا قیمه یا قورمه یا مرغ یا جلو گوشت باشه وقت زیادی نمیخواد ساعت 11 یا 12صبح شروع کنی خورشت رو بذاری ساعت 13 هم برنج رو تا دو آماده میشه

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
نه اتفاقا همه بخاطر همین موضوع مسخرم میکنن که چرا خوابت میزان نیس نه بچه داری نه شاغلی آخه چرا من دو ...

خدایی تواین کرونا غذاازبیرون نگیرهمینوواسه خودت بهونه کن منم فقط شام میپزم واسه نهارمم میمونه اصلا نمیشه غذادرست نکردک 

دوستم بدنت دچار سردي شده اين باعث ميشه همش خوابت بياد و خواب روز هم سردي بدن رو زياد ميكنه غذاهاي گرم بخور غذاهاي سنتي به گرم شدن طبع بدن كمك ميكنند اگه صبحانه نميخوري حتما بخور شيره انگور مويز بخور اگر كم خوني داري ميوه هاي خشك بخور مثل برگه زردآلو برگه هلو انجير خشك ويتامين هاي بدنت رو تامين ميكنه و انرژيش از ميوه تازه بيشتره خرما انرژي زاست بايد بدنت گرم بشه قول ميدم خوب ميشي صبح ها و شب ها چيزهايي كه طبع سرد دارند نخور بعد كم كم خستگيت كم ميشه و روز كه نخوابي شب زود خوابت ميبره و صبح هم پا ميشي ديگه نميخوابي 

بچها من دیشب مهمون داشتم سر سفره اول سوپ اوردم بعد غذا رو ینی ب فاصله ی 5 دقیقه ولی سوپم نصفش موند و همه غذارو خوردن. برا دیشبه. امشب میتونیم منو شوهرم بخوریم؟ خیلیه دلم نمیاد بندازمش دور