2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
غذا از بیرون میگیره وای خیلی خجالت میکشم جلوش دقیقا بخاطر همین ک بهم حرف نمیزنه  چرا خوابم میز ...

منم مثله تو تا ظهر میخوابم ناهار نمیتونم درست کنم ولی به جاش شام زیاد درست میکنم برای فردا هم بمونه یا شبا که بیدارم بعضی وقتا ناهار فردا رو درست میکنم امتحان کن خیلی خوبه

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

همین الان پاشو همه چیز قرمه سبزی رو بریز تو قابلمه وقتی جوش اومد زیرشو کم کن بعد بخواااااااااب تا 2 بعدم پاشو برنجشو درست کن با نوشابه بزن به بدن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706