1861
1823
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
1846

گناه داره طفلی.

بعد اونهمه خستگی به خونه پناه میاره.سعی کن غذا اماده کنی.خونه رو مرتب کنی

قبل اومدنش یه دوش بگیر .به خودت برس.چای بزار 

تا با دیدنت خستگیش در بره.

پسر قشنگم ۹ ماه تو شکم مامان بودی،لاقل یه درصدم شبیه من میشدی  پروفایل خودم نیستم دوستان🤦‍♀️🤒😫
غذا از بیرون میگیره وای خیلی خجالت میکشم جلوش دقیقا بخاطر همین ک بهم حرف نمیزنه  چرا خوابم میز ...

منم مثله تو تا ظهر میخوابم ناهار نمیتونم درست کنم ولی به جاش شام زیاد درست میکنم برای فردا هم بمونه یا شبا که بیدارم بعضی وقتا ناهار فردا رو درست میکنم امتحان کن خیلی خوبه

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
غذا از بیرون میگیره وای خیلی خجالت میکشم جلوش دقیقا بخاطر همین ک بهم حرف نمیزنه  چرا خوابم میز ...

بچه داری؟

من پسرم شبا تا صبح بیداره.همین الان هنوز نخابیده🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

پسر قشنگم ۹ ماه تو شکم مامان بودی،لاقل یه درصدم شبیه من میشدی  پروفایل خودم نیستم دوستان🤦‍♀️🤒😫

همین الان پاشو همه چیز قرمه سبزی رو بریز تو قابلمه وقتی جوش اومد زیرشو کم کن بعد بخواااااااااب تا 2 بعدم پاشو برنجشو درست کن با نوشابه بزن به بدن

خدایا ما رو به زندگی چرکولی قبل برگردون😷😷😷🤒
1794
بچه داری؟ من پسرم شبا تا صبح بیداره.همین الان هنوز نخابیده🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نه اتفاقا همه بخاطر همین موضوع مسخرم میکنن که چرا خوابت میزان نیس نه بچه داری نه شاغلی آخه چرا من دوس دارم صبح بیدار شم برسم به کارام خیلی خجالت زده هستم پیش آقام😭

میگن قرص ملاتونین خوابو تنظیم میکنه

خواهش میکنم یه صلوات برا حل مشکل ازدواجم بفرستین. مرسی 😔😙😙❤❤❤
همین الان پاشو همه چیز قرمه سبزی رو بریز تو قابلمه وقتی جوش اومد زیرشو کم کن بعد بخواااااااااب تا 2 ...

😂😂😂😂وسایل قرمه رو ندارم در حال حاضر 😂😂😂

نه اتفاقا همه بخاطر همین موضوع مسخرم میکنن که چرا خوابت میزان نیس نه بچه داری نه شاغلی آخه چرا من دو ...

ن خجالت نکش.

ولی یه روز نخاب.سعی کن تا شب نخابی.ساعت ده و یازده خوابت میگیره .بعد دیگه عادت میکنی.

الان پاشو یه لیوان قهوه بخور خوابت میپره.

میگن قرص ملاتونین خوابو تنظیم میکنه

آره منم تو نی نی سایت خوندم 

امروز به شوهرم نگاه کردم خیلی لاغرشده کاش باهام دعوا میگرفت ک انقد لوس نمیشدم

1845