2733
2734
عنوان

به نظرتون بغلش کنم اشتی کنم؟

626 بازدید | 42 پست

بچه ها منو شوهرم هروقت دعوامون میشه من باید منت کشی کنم دوسه روزپیش سر تمیزی خونه بهم گیردادتودعوابهم گفت دهنتو گل بگیر گفتم بیابزن این چه طرزحرف زدنه گفت اگه لازم باشه میزنم دستشو بردبالا سیلی بزنه پشیمون شد منم گفتم ازت بدم میاد هیچ علاقه ای بهت ندارم الان چهارشبه بافاصله میخوابیم دلم خیلی گرفته.مقصرکیه به نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

همیشه تو میری پرو میشه خا یکم تحمل کن

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
نه بابا فقط سرامیکها کثیف بود اونم زیرکابینتها ومبلها

پس اون مقصره سگ محلش کن 

مردا چقدر هار شدن شوهر منم یوقتایی هار میشه ولی رگ خوابش توودستمه زود نرمش میکنم طوری ک خودش نمیفهمه و میاد منت کشی 

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   

اگه بخاطر تمیز کاری قهر کردید بهتره تا قهر هستید زیاد تمیز کاری نکنی فکر نکنه با دعوا میتونه کارشو پیش ببره

برای آشتی راه حلی ندارم اگه به نفعته آشتی کن 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

اینجا توجه نکن که میگن منت کشی نکن یا بکن

اول مقصرو بسنج

دوم روحیه شوهرتو

اگه واقعا همینجوری ادم بد حرفیه که فقط نزدیک ترش بخواب

اگه اولین بارشه و تو مقصری برو جلو

ما که نمیشناسیم شخصیتشو

فقط براساس توضیح تومیگیم

2706