2703
2553

عا میگم این تاپیک ناهار چی دارین ی مدته کم شده اخه ساعت ۱۱ ب بعد میزدن همه الان تغیر کرده ب ساعت ۶صب

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برنج از دیشب مونده، خورشت هم مادر شوهرم میگم بزاره، آخه ساعت 8نوبت دکتر دارم اون میاد خونم پیش بچه ام 

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
2720

بچها من دیشب مهمون داشتم سر سفره اول سوپ اوردم بعد غذا رو ینی ب فاصله ی 5 دقیقه ولی سوپم نصفش موند و همه غذارو خوردن. برا دیشبه. امشب میتونیم منو شوهرم بخوریم؟ خیلیه دلم نمیاد بندازمش دور

ازالان فسنجون گذاشتم تاظهرحسابی جابیوفته روغن بیاندازه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2714
بچها من دیشب مهمون داشتم سر سفره اول سوپ اوردم بعد غذا رو ینی ب فاصله ی 5 دقیقه ولی سوپم نصفش موند و ...

اره اگه از نظر ویروس میگی که اصل رو در رو شدنه ، بعدم غذا که گرم میشه مشکلی نداره .