2410
2553
عنوان

این کار دخترم طبیعیه بنظرتون؟؟؟

536 بازدید | 16 پست

دخترم خیلی تنهاس؛ باباش که بخاطر شغلش که دریانورده ؛ دوسه ماه نیست ؛ بعد دو سه هفته میاد مرخصی، خانواده ی شوهرم که کم جمعیتن ؛ اونم فقط با خودشونن و دختراشون ؛ به عروس و نوه ی پسری بها نمیدن 

خانواده ی خودمم که باز هیچ کس ازدواج نکرده و بچه ای هم ندارن ؛ و اونجا هم بخاطر مسایلی که تاپیکای قبلم گفتم خیلییییی کم میرم ! 

بنابراین  دخترم واقعا تنهاس، بعد وقتی بچه ای میبینه  ؛ میره سمتش و میگه ؛ میای بازی کنیم ؟؟؟؟ خیلی دوست داره بازی کنه با همه ، و بعضا کمی اصرار میکنه که نرن و بازی کنن همچنان

دوست ندارم دخترم منت کشی کنه ! از طرفی دلمم برای تنهاییش کبابه 

چیکار کنم ؟؟؟

دخترم شش سالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
 خواهر و برادر چاره ی کاره الان منت کشی میکنه بعدا ممکنه ضربه های بیشتریم بخوره

کارش هم طبیعیه چون نیازشه . نمیدونم چقدر براش وقت میزاری همسنش میشی و باهاش بازی میکنی اما همسن و سال ی چیز دیگس

عزیزم کاملااااااا طبیعیه خب بچس دلش بازی میخواد از الان اصلا غرور به بچه یاد نده بزار بچگی کنه بزرگ شد بهش یاد بده بعدم خودت میگی کسی باهاش نیست بازی کمه خب طبیعیه دلش هیجان میخواد یه دوست میخواد اتفاقا دخترت خیلی رفتارش خوبه اجتماعیه گوشه گیر نیست اگه گوشه گیرو خجالتی بود باید نگران بودی الان معلومه رفتار اجتماعیش خوبه

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

عزیزم بزار جوریکه دوس داره رفتار کنه.خودش تجربه کنه و ازمون و خطا اصلا دخالت نکن دعواش نکن حتی راهکار نشون نده کم کم یاد میکیره چطور دوست پیدا کنه

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
2714

اگه امکان داره یه فرزند دیگه بیار نه فقط بخاطر دخترت کلا تویه زندگیتون بنظرم نیازه..و اینکه بعد کرونا مهد کودک ببرش شهربازی سرپوشیده ببر بازی کنه خودت براش اسلایم و شن بازی و سرگرمی های دیگه بگیر بازی کنید بعد کرونا سعی کن پارک و جاهایی که هم سن خودش هست یکم بیشتر قبلا ببریش

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
عزیزم کاملااااااا طبیعیه خب بچس دلش بازی میخواد از الان اصلا غرور به بچه یاد نده بزار بچگی کنه بزرگ ...

نه اصلا غرور یادش ندادم ؛ خودم از آدم مغرور متنفرم ؛ فقط نگرانیم این بود که جوری نشه که منت کش بار بیاد ؛ 

ولی ممنون ؛ خیالمو راحت کردی با حرفت عزیزم ؛ خیلی ممنون

با توجه به کرونا دیگه نمیشه بچه رو مهد گذاشت و الان دختر شما سن اموزش گرفتن و یادگیری همراه با بازی هست

من چندتا وسیله میگم خونه تهیه کنید. خودتون کودک درونت فعال کن و همبازیش شو جوری ک احساس تنهایی نکنه و دوستش مادرش باشه و در اینده میبینی که چقدر راحت تر میتونه حرفاش بهت بزنه در قالب دوستی ن مادر بودنت و این روحیت رو با بچه بزرگ کن و دل ب دلش بده 

خب وسایل مورد نیاز. دفتر نقاشی. کتاب رنگ امیزی.پاستل. مداد رنگی و رنگ انگشتی. خاک رس. خمیر بازی. توپ

کاغذ رنگی. قیچی بی خطر 

عزیزممممم از اونجایی بچت دختره میتونی با خودت ببری اشپزخونه و کمک کنه اشپزی کنید ی کیک با دست خودش درست کنه. یا ماکارانی نصف کنه یا پیتزا درست کنه یا توی تزیین کمک کنه بهت 

همیشه یه برگه نزار جلوش بگو بشین نقاشی کن ی برگه بچسبون به دیوار و حد و مرز بهش بگو ک نقاشی کنه. روی شیشه یا اینه نقاشی کنه. با کاغذ رنگی براش موشک. قایق. فرفره درست کن . میری حموم قبلش باهاش اب بازی کن. خمیر بازی و خاک رس حتما انجام بده 

رنگ امیزی حتما بهش یاد بده 

شعر خوندن و سپردن چیزایی به حافظه مثل اعداد و معادل انگلیسی رنگها. حیوانات. میوه ها

باهم برنامه کودک اموزنده ببینید. باهم بازی کنید 

در قالب نمایش عروسکی بهش اموزش بدین مثل سلام کردن. قبل از ورود به جایی در زدن یا دروغ نگفتن و.... 

قصه براش بگین 

باهم عروسک درست کنید. از چیزای دور ریختنی کاردستی باهم درست کنید و.... 

نه اصلا غرور یادش ندادم ؛ خودم از آدم مغرور متنفرم ؛ فقط نگرانیم این بود که جوری نشه که منت کش بار ب ...

من چون ۵سال مربی پیش دبستانی بودم واسه همین میگم دخترت رفتارش خوبه بچه هایی ک گوشه گیر هستن با کسی معاشرت نمیکنن یا خجالتی هستن بیشتر بهشون زور میگن برو خوشحال باش دخترت نیازشو میگه با بچه ها رفتار خوبی داره اینجور بچه ها هم کنجکاون هم زرنگن راستی اگر بچه دار شدی ب دخترت توجه کن ولی کاری کن مسئولیت پذیر باشه احساس بزرگی بهش دست بده بهش مسئولیت بده بزار بهت کمک کنه فکر کنه خواهر بزرگی شده مثل مامانا میتونه رفتار کنه اینجوری دخترت مثل یه رهبر میشه از اون طرف احساس کم محبتی نمیکنه وابسته هم نمیشه تشویقشم بکن خیلی خوبه 

ببخشید اینارو بهت گفتم تجربه کاری بود 😘😘🌸

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
با توجه به کرونا دیگه نمیشه بچه رو مهد گذاشت و الان دختر شما سن اموزش گرفتن و یادگیری همراه با بازی ...

ممنونم ازت  مهربون 🌺 حتما انجامشون میدم ؛ خیلی ممنونم

من چون ۵سال مربی پیش دبستانی بودم واسه همین میگم دخترت رفتارش خوبه بچه هایی ک گوشه گیر هستن با کسی م ...

ممنونم عزیز دلم ، خیلی لطف کردی، با حرفای قشنگت آرومم کردی

2706