2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امشومیروم محلشان ی شبی برپاموکونم امشو قیامت موکومم هرچی مخادبشه بشه بری مه دیه اخرشه شیتم نکن جان ن ...

همَه میگن رفیقتَه همَه میگن رفیقته

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2728
مالی نیس بااو چن ماه پیش ی خواستگاری بود بعد ج رد دادیم دیدم تو پیجش هی اینو میزاره😂😂😂

😂اگه میخواست بیاد تا الان امده بود

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
جدی نیومد؟براچی

این ایموجیایی که فرستادی نیومدن

کامنت خالی واسم اومد

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
حالا چرا ترک شیرازی؟😂

گفتم تهشو شاعرانه کنم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706