2410
2553
عنوان

نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 103 پست
بنظر من با رعایت بهداشت ماسکو اینا برو ازمایش بده که مطمئن بشی.منم فشارم میومد پایین عزیزم بهم خبر ب ...

باشه عزیزم 😍😍😍

خدایا دستمو بگیر که من مامانم بشم 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی بی چک منم همینطوری بود دیگه الان هفته سی و سه بارداری ام 😍😍😍😍😍

مبارک باشه مامان شدی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

دخترررررا یه خوشحالی تو ودلم گذاشتین که سالها منتظرش بودم همش گریه میکردم که چرا من بچه دار نمشیم انشالله خدااا هرچی بخواید بهتون بده❤

2456
بی بی چک منم همینطوری بود دیگه الان هفته سی و سه بارداری ام 😍😍😍😍😍 مبارک باشه مامان شدی 

تووورخدا نگووو مامان شدی دلم داره میسته نمیتونم باورکنم وااااای خیلی خوشحالم دوست دارم جیغ بزنم😍😍😍

بسپر به خدا نفرین نکن اصلا.منم پشت سرم گفته بودن انقد بده که خدا بچه نمیده بهش چون از حقم دفاع کرده ...

واقعا یه هفته پیش خواهر شوهرم اومده بود از شیراز خونمون تازه بچش اومده بود به دنیا بعد به مادرشوهرم میگه بچم بیار که این چشش نزنه بچم بکشه انقدر گریه کردم خواستم خود کشی کنم ولی واقعا خدا اون روز صدامو شنید

2714

دخترا میترسم صبح برم ازمایشم منفی در بیادبعد کلی سرم داد میزنه شوهرم خیلی بده یبار رفتم‌ازمایش پرید گفت تو شکمت سگ هم نداره😭😢خیلی ناراحت شدم میترسم تکرار بشه دوباره

شکر خدا صدای قلب شکسته رو بی جواب نمیذاره

یعنی حالا واقعا من تو شکمم بچه هست راستی وقتی میخوابم رو کمرم زیر شکمم یچیزی میزنه 

2706