2737
2734

«به نام او و برای او» عَنِ الصّادِقِ علیه السلام قالَ:ما قَضی مُسْلِمٌ لِمُسْلِمٍ حاجَةً الاناداهُ اللهُ تَبارَکَ وَ تَعالی عَلَیَّ ثَوابُکَ وَ لا اَرْضی لَکَ بِدُونِ الْجَنَّةِ. امام صادق علیه‌السلام فرمود:هر مسلمانی که حاجت مسلمانی را برطرف نماید خدای متعال به او میفرماید اجر تو به عهده‌ی من است و به کمتر از بهشت برای تو راضی نخواهم شد.لطفا برین فارس من و سنجش درخواست تمدید نظام قدیم بدین 😔❤️🧡از خدا میخوام هرکس این کار رو کرد امسال به آرزوش برسه🙏🌸

لطفا به این لینک برین و درخواست تمدید نظام قدیم بدین چند دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره 😢😔❤️خیلی بهش نیاز دارم خواهشا حمایت کنید به این سایت برین و درخواست نظام قدیم را امضا کنید هرکی درخواست داد بگه براش صلوات میفرستم ❤️🙏🙏🙏سنجش هم هست دوستای قدیم درخواست نظام قدیم بدین ❤️

هرکسی این کار رو کرد بگه صلوات بفرستم براش 💚😔به حمایتاتون نیاز داریم توی این شرایط سخت کمکمون کنید... ما کتاب قدیم داریم و به اونا مسلط هستیم و کلاساش رو رفتیم..  

اینم لینک لطفا برین و درخواست بدین برای تمدید نظام قدیم 

https://www.farsnews.ir/my/c/16059

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

منم زدم عزیزم

ان شالله به همه ارزوهات برسی❤️

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
منم زدم عزیزم ان شالله به همه ارزوهات برسی❤️

مرسی عزیزدلم حتما برات صلوات میفرستم و دعات میکنم ❤️❤️❤️😍😍😍😍

«به نام او و برای او» عَنِ الصّادِقِ علیه السلام قالَ:ما قَضی مُسْلِمٌ لِمُسْلِمٍ حاجَةً الاناداهُ اللهُ تَبارَکَ وَ تَعالی عَلَیَّ ثَوابُکَ وَ لا اَرْضی لَکَ بِدُونِ الْجَنَّةِ. امام صادق علیه‌السلام فرمود:هر مسلمانی که حاجت مسلمانی را برطرف نماید خدای متعال به او میفرماید اجر تو به عهده‌ی من است و به کمتر از بهشت برای تو راضی نخواهم شد.لطفا برین فارس من و سنجش درخواست تمدید نظام قدیم بدین 😔❤️🧡از خدا میخوام هرکس این کار رو کرد امسال به آرزوش برسه🙏🌸

2706