2726

۳،۴ روز بعد 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از دست دادنو بیخیال بگو کی به دست اوردین سه هفته اس خوب شدم نه بو نه طعم نمیفهمم

برای هرکی فرق میکنه. ممکنه تا ۳ ماه هم طول بکشه. من خودم دوهفته بعد از بهبودی بدستش اوردم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728

من کرونا گرفتم

شروع میشه نم نم دقیق نمیدونم 

کاملا بویایی رو از دست دادم و خیلی چشام و سر درد داشتم 

گاهی هم قفسه سینم درد میکرد 

نزدیک ۲ماه بویایی نداشتم 

ولی دکتر نرفتم ولی با دکتر در ارتباط بودم الهی شکر خوب شدم و کلی چیزایع مقوی مصرف میکردم

پدرشوهرمنم دیروز رفته عکس ریه انداخته و ازمایش داده معلوم شده ک ۲۱روز پیش ک تهران بوده گرفته  امروز رفت پیش ی متخصص گفتن ک خفیفه داره خوب میشه  خدامیدونه چقد خوشحالم ک داره خوب میشه

شوهرم اول بدن درد و بی حال بود بعد تب کرد 

سه روز بعد حس بویایی رو از دست داد روز بعدش هم اسهال 

الان ۵ . ۶ روزه

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …
خیلی بده انگار همه چی بی طعمه چقدر سخته

بدترین روزای عمرم بود افسرده شده بودم همش میگفتم نکنه تا آخر عمرم اینطوری بمونم

دوستان عزیز بگین چند روز بعد از دست دادین

من بعد 4 روز هم بویایی هم چشایی کلا صفر شد

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706