2733
2734

چ جوری افتاب سوختگیو ازبین ببریم بچه ها واینکه پوستمون سفید بشه تورو اگه راه حلی هست بگین دور وریا همه سفیدن خیلی دوس دارم سفیدبشم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر ژنتیکیه این قضیه ولی میشه با یه سری روشا ۲ یا ۳ درجه پوست رو روشن کرد. مثلا از سرم های ویتامین سی یا کرم ویتامین سی اگر حساسیت ندارید استفادا کنید.روتین مراقبت از پوست کاملی داشته باشید و محصولاتز که استفاده میکنید حاوی ویتامین سی و آربوتین باشن.از پن های  روشن کننده هم میتونید برای یک الی دو درجه روشن کردن پوست بدنتون استفادا کنید

2728

سیب زمینی خام رو رنده کن بزار رو صورتت فوق العاده س واسه افتاب سوختگی و سفیدی . اگه پوستت چربه یه خورده هم آبلیمو طبیعی بریز توش

واســـہ یـــہ ســامـــورایـــی ، همـــہ جــا ژاپـنـــہ 😎😐😅
2738

عزیزم روتین پوست رو رعایت کن .بپاسکراب مخصوص پوست لک داربزن پنح دیقه ماساژبده پنج دیقه استراحت بعدبشور و بلافاصله مرطوب کننده نوع پوستتو بزن اگرپوستت خشکخ مرطوب کننده زیتون بزن .بعداسکراب رو اگرپوستت خشکه هفته ای یکباراگرچرب هفته ای دوبار بزن. تواونروز بیرون نرو افتاب پوستت نخوره روزی دوبارحتی توخونه ام ضدافتاب بزن این رو مشتریام رعایت کردن پوستشون بهترشده و روشن

.

رنگ ولایتhaircolorist
عزیزم روتین پوست رو رعایت کن .بپاسکراب مخصوص پوست لک داربزن پنح دیقه ماساژبده پنج دیقه استراحت بعدبش ...

اسکرابو ازکجابگیرم پوستم چربه دست وپاهامم خیلی تیرس

تیکر تولد یکسالگی دخترم
اسکرابو ازکجابگیرم پوستم چربه دست وپاهامم خیلی تیرس

من ک خودم پیچ دارم تو شرکت نفیس کارمیکنم خیلیاازم بردن....شرکت معتبربامشاوره رایکانه نخاستی لوازم ارایشیا ولی هرجارومن قبول ندرم...برای رفع تیرگی روغن ارگان .و کره بدن میزنن کره بدن جدااز هزخاصیتی بدنو ابرسانی میکنه عالیه من خیلی میزنم توت فرنگیشو...برای اشکراب اگرجوش داری و چربه اسکرای مخصوص پوست چرب بخر و بعدش حتماحتمامرطوب کننده نوع پوست...اگرپوستت لک داره مخصوص پوست لک دار بخر....فیس واشم دوباردرروز عالیه شمااگرحتی ارایشتونم بشورید باطم الودگی ارایش جذب روزنه پوست میشه ک بااب هم پاک سازس نمیشه امافیس واش ک باپد بزنی هم اب رسانس میکنه هم تلودکی رو. میکشه بیرون ازروزنه....حتی میخای امتحان کنی.ارایشتوبشوزصورت تمیز باپد فیس واشو بزن ب صوزتت بیین پد سیاه میشه لین همون الودگی های جذب شده ی صورته.ببین درکل روتین پویت فیس واش . ابرسان .مرطوب کننده.ضدافتاب.اسکراب.کرم دورچشم ایناهمه باید رعلیت شه من ک خودم کرم سه کازه دورجشم ضدافتاب.روغن ارگان.ایناهمیشه رومیزمه

رنگ ولایتhaircolorist