2703
2553

اول از همه موهاتو کوتاه میکنی بعد میگی یکی جدا کنه ازسرت بعد رنگ میذاری هروزم میری حموم باز نگاه میکنن موهاتو تموم

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم من و پسزم گرفتیم نمیدونستن اون مپقع چکارکنم شامپوشم ی سردردی اورد بعدمادرم طب سنتی داره میخونخ دیگ اخراشهدپیش ی عاام گفته برای درمان شپش فقط نوره بخرید همون موبر .نه واجبی نوره....فقط ساعت بگیرید یک دیقه روسر یزارید پ سریع بشورید موام نمیریزه سه دیقه ب بالاسست میشه....میکه درمان قطعی شپش و رشکه اگرم رشک بمونه همش پوک و مرده میشه...درمان قطعیه هادرجامیکشه اماساعت بگیر سریک دیقه بشور این ک میکم عالم طب سنتیه مادرم ازترسش ک ماگرفتیم اونم زد ب سرش نوره 

رنگ ولایتhaircolorist
2714
عزیزم من و پسزم گرفتیم نمیدونستن اون مپقع چکارکنم شامپوشم ی سردردی اورد بعدمادرم طب سنتی داره میخونخ ...

بگم واجبی نوره؟؟؟اینم امتحان میکنم ولی تا بمالم ب سرم بعد کامل مالیدن ۱دقیه بزارم اخه همش که باهم‌یجا نمیشه گذاشت یه وقت‌موهای سرم نریزن

اتو مو بهترین راه به نظرم 

موهاتو تیکه های کوچیک تقسیم  کن و اتو بکش تا چند روز 

ایجوری تخم شپش همش میسوزن چون رو ساقه مو هستن

تو نور بشین به یکی ام بگو موهاتو نگاه کنه و رشکایی که سوختنو جدا کنه از موهات یا اگه موهات پرپشته اون تار موهای رشکی رو قیچی کنه تا چند روز

ایجوری تخماشونو نابود میکنی دیگه تو موهات نیستن

هر روزم سرتو با شامپو مخصوص بشور و با شانه ی چوبی شونه کن که خود شپشا هم کم کم نابود شن

وسایل شخصی تو ( شانه، روسری ،بالشت ،لحاف،تشک و..)حتما ضد عفونی کن با آب داغ داغ  تو آفتاب خشکشون کن که وگه تو وسیله ات بمونن دوباره میرن تو موهات

امیدوارم به دردت بخوره و سریع خلاص بشه از دستش

درمان بالاک گفتم قطعیه سس ک شپشو میکشه یکم رسک میمونخه فایده نداره رنگ و دکلره همچیم زدم فایده نداره ...

با اینکه ریسکه ولی میزنم دستت درد نکنه...فقط ۱دقیقه چطور میمیرن عجیبه..اینا ۶ساعت تو اب روغن زنده میمونن

بگم واجبی نوره؟؟؟اینم امتحان میکنم ولی تا بمالم ب سرم بعد کامل مالیدن ۱دقیه بزارم اخه همش که باهم‌یج ...

چرامیشه گذلشت درجابمال ک فقط توخوردش بره سریک دیقه بشور ....بگونوره ازعطاری معتبربخر حتی بزن گوگل سرچ کن نوره برای شپش ببین نوشته

رنگ ولایتhaircolorist
با اینکه ریسکه ولی میزنم دستت درد نکنه...فقط ۱دقیقه چطور میمیرن عجیبه..اینا ۶ساعت تو اب روغن زنده می ...

نوره فرق دازه عزیزم اینوعالم طب سنتی میگ و خیلیاجواب گرفتن حتی ایت الله نبریزیانم میگه سرچ کن گوگل میادبالانوره برای شپش.ریسک نیس مادرمن موهاش خیلی پر خیلی ولی زد و سریدیقه ام شست.وگرنه چندماه باهاش درگیری یسره ام باشونه مخصوص  شپش شونه بزن همش بریزه.الان شامپو ش چندماهه توخونمونه تابندازم اونور یشب زدم  تادوروز ازسردرد گریه میکردم اونموقع اینونمیدونستم ک یدفعه خلاص شم

رنگ ولایتhaircolorist
با اینکه ریسکه ولی میزنم دستت درد نکنه...فقط ۱دقیقه چطور میمیرن عجیبه..اینا ۶ساعت تو اب روغن زنده می ...

سلام عزیزم شما نوره استفاده کردین؟نتیجه گرفتین؟توروخدااگه پستمو دیدین جواب بدین دارم دیوانه میشم دیگع

2706