2733
2734
الهی که شما هم بخرید😊😊😊 شماهم واسه من دعا کن😍😍

عزیزم انشالله مام بخریم ولی از راه حلالش من اونجوری نمی خام که اون خرید

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افت کردنش شروع شده میخوان نفت رو به صورت سهام تو بورس به مردم بفروشن ولی تاریخ‌ تحویل پول نفت یکی دو ...

خوب نفت به چه درد ادم میخورع 

2731
خوب نفت به چه درد ادم میخورع 

تحریمیم و بخاطر کرونا نفت رو به خارج نمیشه فروخت . از محل درامد نفتی کلی کسری بودجه داریم میخوان نفت رو داخل بفروشن بعد یکی دو سال پولش رو به دلار بدن تا کسری بودجه جبران بشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
مگه چطوري خريد

یادته 7.8 سال پیش با هر شناسنامه یه سکه ثبت نام میکردن بانک میداد این شوهرش توبانک بود اون موقع دستش تو کاربود نصفشو اونموقع خرید حق من وتوو ....بقیشم کم کم خرید

تحریمیم و بخاطر کرونا نفت رو به خارج نمیشه فروخت . از محل درامد نفتی کلی کسری بودجه داریم میخوان نفت ...

اها ممنون یعنی وقتی تحریما تموم شد بفروشن و پولشو به دلار به مابدن درسته

2738
یادته 7.8 سال پیش با هر شناسنامه یه سکه ثبت نام میکردن بانک میداد این شوهرش توبانک بود اون موقع دستش ...

اینا ک حق دیگران رو میخورن روز ب روز گردنشون کلفت تر میشه دیدم ک میگم

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
اها ممنون یعنی وقتی تحریما تموم شد بفروشن و پولشو به دلار به مابدن درسته

اره دیگه تا اون موقع خدا بزرگه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اینا ک حق دیگران رو میخورن روز ب روز گردنشون کلفت تر میشه دیدم ک میگم

اره متاسفانه شوهرم میگه یه روزی پاشو میخورن ولی روزبه روز دارن پولدارتر و خوشبخت تر میشن 

یعنی ممکنه دوباره طلا بره زیر۷۰۰؟

حدس من حدود ۸۰۰

2706