2726
اره یه افت شدید و بعد کم کم باز بالا میره

عزیزم الان گرمی چنده و کی افت میکنه   کی دوباره بالا میره ؟ ببخشید سوالام زیاد شد 

واســـہ یـــہ ســامـــورایـــی ، همـــہ جــا ژاپـنـــہ 😎😐😅
مشخصه بی خوابی زده بسرت

خودت زده به سرت 😠😒

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تروخدا واسه کسی مرگ نخواین🤕

برو بابا. مردم از گشنگی نون ندارن بخورن. می دونی چند نفر به فحشا افتادن تا سفرشون پر بشه؟چند نفر حسرت عشق و ازدواج به دلشون مونده؟چند نفر پول ندارن یه دست لباس بخرن؟بخاطر زیاده خواهی و طمع یه عده. هزاربار مردن کمشونه بخدا

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
عزیزم الان گرمی چنده و کی افت میکنه   کی دوباره بالا میره ؟ ببخشید سوالام زیاد شد

افت کردنش شروع شده میخوان نفت رو به صورت سهام تو بورس به مردم بفروشن ولی تاریخ‌ تحویل پول نفت یکی دو سال دیگه باشه . دیگه همه طلا ها رو میفروشن نفت میخرن و هم اینکه قیمت نفت و طلا باهم نسبت عکس دارن . الان چون نفت خریده نمیشه قیمت نفت خیلی پایین اومده بعد این طرح مشتری نفت کشور میشن مردم خودمون قیمتش بالا میره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
برو بابا. مردم از گشنگی نون ندارن بخورن. می دونی چند نفر به فحشا افتادن تا سفرشون پر بشه؟چند نفر حسر ...

همینو بگو بعضیا واقعا از شکم سیری نمیدونن چی بگن 😐😐

فقط میخان یه چیز گفته باشن😐😐

هر موقع میرم تو خیابون واقعا بالای ۵ نفر میان زوری کیفمو میکشن میگن پول بده فال بخر ادامس بخر و......

چند روز پیش خدا به سرشاهده یه پیر مرده بهم میگفت یه تیکه نون بده گشنمه التماس میکرد😔😔😔

خدایا شکرت ...
افت کردنش شروع شده میخوان نفت رو به صورت سهام تو بورس به مردم بفروشن ولی تاریخ‌ تحویل پول نفت یکی دو ...

ممنون عزیزم لطف کردی جواب دادی ❤💚💜💙💛

واســـہ یـــہ ســامـــورایـــی ، همـــہ جــا ژاپـنـــہ 😎😐😅
ممنون عزیزم لطف کردی جواب دادی ❤💚💜💙💛

فدات ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
منکه ارههه،،،خو چرا ناراحت میشی    میگه یک ملیون ارزونتر شده شما میگی یعنی شده سه ونیم،اخه ...

خو یه جور گفتی انگار از بی عقلی گفتم سه و نیم من کنایه زدم که شش ماه پیش 4 و نیم بود الان شده یازده اونوقت ما دلمون خوشه یکم میاد پایین شکر گزاریم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706