2726

سلام دوستان ریحانه سادات هستم از تهران و همین 20 مرداد وارد نی نی سایت شدم

بزرگترین آرزوی من داشتن خواهربرادره  دلم میخواد جونمم فدای این آرزوم کنم  

از بچگی دلم میخواس الانم 17 سالمه و بطور جدی هرشب بهش فکر میکنم  

مادر پدرمن هیچ جوری زیر بار بچه دوم نمیرن و خودمم بکشم اقدام نمیکننن    

فقط معجزه و اراده ی خدای متعال میتونه منو به آرزوم برسونه...  

شمارو به جون عزیزانتون قسم میدم دعا کنید به مراد دلم برسم و این آرزومو به گور نبرم      

آرزومیکنم هرکس برای دل شکسته و حاجتم دعا کرد همه مشکلاتش حل بشه و به مراد دلش برسه   

با تشکر از سایت خوبتون  

عزیزم غصه نخور 

اگر صلاحه خدا بت بده

ان شالله

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر من هم عاشق اینه که خواهر یا برادر داشته باشه اما با این شرایط اقتصادی واقعا نمیشه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بیکاریا من ی داداش مجردارم وخودمم اونن زیادنمیبینمش همش بیرونخ بعداصلاارزوی خاهراشتنم نداشتم

وای نگو 

داداشم عشقمه چه کرما با هم نمیریختیم 

چقد همو سرکار میذاشتیم 

الان ۵ ماهه ندیدمش قربونش برم دورش بگردم

فقط ارزوم اینه خرچه زودتر ببینمش

خب‌الان‌چه‌بدردتومیخوره‌اون‌خواهربرادر‌😐بااین‌همه‌اختلاف‌سن...بصبرشوهرکن‌خودت‌بچه‌بیار

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃

ای خدااا 😁😂🤣خداوکیلی چه دل خجسته ای داری بخدا ... از تک بودنت لذت ببر ‌. میخای چیکار اخه بچه رو .....اه .. والا منم ۱۷ سالمه .. یه داداش ۱۲ ساله و یه ابجی هشت ساله دارم... باورر کن هیچچچیی توی داشتن این خواهر و برادر نیس جز خرص و غصه و اینکه هی باید تاکید کنی و یه غلطی میخای بکنی میگن نکن بچه یاد میگیره .. یه کاری بچه میکنه میگن تو یاد دادی ... مثیبته .. ببین مثیبته ‌.‌ جدا از اون هممیشششه تو خونه یه عامل اعصاب خوردی هس ... میخای چیکار بابا خواهر براردرو .....الان من باااور کن از بچه نفرت دارم ...با خودم میگم اگر ازدواج کنم تا ۷_۶ سال نمیخام بچه بیارم .. منتها از بخت بد ما ایرانیا از هر چی بدمون بیاد سرمون میاد .. میترسم برم سال اول حامله شم ، بعد توی اولین سالگرد ازدواجم‌نینیم بغلم باشه 😐

💫❤...تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز...❤💫❤💫...میکشم ناز خدا تا به همه ناز کنم ...💫❤

عاشق اسم کاربریت شدم😁تاپیکت یه جوریه که احساس کردم ۹ساله از تهرانی🙄پدر ومادرت باید همت کنن با دعا که نمیشه

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  

ما ۵تا خواهریم یه دونه برادر   خودمم بچه آخرم. به شدت هم خودخواسته بودم چون کلی برنامه ریزی کرده بودن که پسر بشم ولی باز دختر شدم😂😂😂

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

فکرتو درگیر کنکور،تحصیل،یادگیری زبان و غیره کن.چن تا دوست خوب پیدا کن.اخه نوزاد چه به دردت میخوره؟ تا بزرگ هم بشه شما دو تا ادم متفاوت با دو دنیای مختلف میشین بخاطر تفاوت سنیت

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ. ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ
وای نگو  داداشم عشقمه چه کرما با هم نمیریختیم  چقد همو سرکار میذاشتیم  الان ۵ ماهه ...

حوبه داداشم اخه نوزه سالشه همش بادوستاشه دوهفته رفت اموزشی شهزستان اعصابم خوردبود سرکرونادوهفته بود ولی بعدش معافش کردیم همش درحال گردش بیرون نیست ک ببینمش خخ ولی ارزوی خاهرداشتنم اصلانداشنم ساید نمیدونم چجوره 

رنگ ولایتhaircolorist
2706