2726

همش فکر میکنم یکی پشت سرم وایساده یا از بغلم رد میشه یا چمیدونم مثلا یکی میاد تو اتاق اصلا توهم زدم البته چندروزه سمتش نمیرم ولی توهمی شدم نمیترسما ولی عجیب شده مثلا پریشب میخواستم برم حموم کسی خونه نبود در کمد نیمه باز بود اومدم حولمو بردارم یه لحظه فکر کردم یکی بغل کمد وایساده البته اونجا ترسیدم قلبم وایساد بعد فهمید توهم بوده

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خارجیه؟ 

ن بابا دختره ایرانی رفته تو طبیعت ب طرز نامعلومی مرده یا شایدم کشته شده

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
ترسناکترین فیلم ترسناکی ک دیدی چی بوده 

یادم نمیاد اخه زیاد دیدم ولی فیلم کینه ترسناک بود فیلم راهبه هم بد نبود ببین من انقدر فیلم ترسناک دیدم نمیترسم از فیلماش فقط واسه سرگرمی میبینم الان فیلم کینه جدیدش سریال اومده اونم بدک نیست

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

نبین 

تاثیرش رو اعصاب و روانت تا مدت ها میمونه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706