2733
2734

خداروشکر من همین الان ساندویچ خوردم 😂😂😂

تنها چیزی که واقعا ویارمه شکلاته 

همیشه سه تا شکلات خوری بزرگ رو میز عسلی دارم که تو یکیش شکلات کاکائویی تو یکی تافی آیدین و تو یکی آبنبات دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خداروشکر من همین الان ساندویچ خوردم 😂😂😂 تنها چیزی که واقعا ویارمه شکلاته  همیشه سه تا شکلا ...

وای خوش به حالت... من تا حالا خیلی منطقی برخورد کرده بودم تو غذا خوردن...ولی حالا نصف شبی دلم فست فود میخواد😢😢

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
من همیشه شب ها گشنم میشه همیشههههه اصلا این معده منطق سرش نمیشه😂😂😂

منم😐از این به بعد یه وعده غذا هم باید برا نصف شبام بذارم...

الان چقدر دلم سالاد ماکارونی و چیزای تند و ترش و شور کرد😐😐

2738
منم😐از این به بعد یه وعده غذا هم باید برا نصف شبام بذارم... الان چقدر دلم سالاد ماکارونی و چیزای ت ...

من خیلز وقته گزاشتم اسمش هم سحریه😂😂😂وای سس سویا و مرغ دقیقا ی چیزی بین شور و ترشه،من دلم بستنی سنتی می خواد

من خیلز وقته گزاشتم اسمش هم سحریه😂😂😂وای سس سویا و مرغ دقیقا ی چیزی بین شور و ترشه،من دلم بستنی سن ...

😭😭😭الان دیگه خوابم نمیبره...

شیطونه میگه پاشم ماکارونی بذارم بپزه😁😉