2733
2734

من مامانم که تعریف میکنه میگه قدیم با مردها میرفتیم سر زمین کشاورزی وبهشون کمک میکردیم میگه یه روز که داشتم بادمجون میچیدم میذاشتم داخل کیسه یه لحظه دیدم یه پسری هی مونده نگاهم میکنم میگه رفتم اونطرف تر دیدم دوباره اومد هرجا هی میرفتم هی میومد. آخرسرهم نشستم از ترس گریه کردم بعدش کیسه بادمجون رو گذاشتم رو کولم از جلوش رد شدم رفتم خونمون😂😂

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عمم با داییم ازدواج کرد 

پدرم رفت و امدی ک داشتن مادرمو دید و خلاصع رو کم کنی بود در واقع😂مامانم محل نمیداد بابام میگف تو دلم گفتم اگ منم ک روتو کم میکنم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

پدر بزرگام همکار بودن 

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

بابام مامانمو موقعی که مامانم رفته بوده از خونه خالش قابلمه بیاره دیده در حالیکه مامانم با قابمه جلوی بابام و دوستاش تلپی خورده زمین و عشق و این حرفا

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

بابام اصلا مامانم ندیده رفته بوده خدمت اومده دیده انگشتر دادن به نوه عموی باباش😂😂مامانمم بابامو ندیده بوده 

"مردم خواب هستند پس هنگامی که می‌میرند، هشیار می‌شوند"
2738
2706