2726

مال تا گردنمههههه.ای خداااا.تازه موهاشم پرههه

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ول کن تو رو خدا

موی بلند اذیت میکنه

همیشه باید بهش برسی مراقب کنی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ولی خیلی خوشگلهههه😍😍😍

آره 👌ولی فقط از دور دل میبره 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خوشحالش من میخوام والا این دکلره لعنتی نمیزاره بلند شه میخواستم برم دوباره اکستنشن کنم پشیمون شدم&nb ...

نه اکستنشن خوب نیس.هیچی موی خود ادم نمیشه

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟

مزوتراپی کن

چایی سبز دم کن بذار سرد شه تو حموم موهاتو باهاش آب بکش کارت تموم شد 

سریعتر رشد میکنه موهات

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇

ببین به زحمتش نمی ارزه همش باید بهترین شامپو را بخری وقت زیادی برای شستنش بعد خشک کردنش بعد تیکه تیکه شونه کنی ببافی واقعا سخته تازه گرمتم میشه همش زیر روسری باید بپوشون اگه شپشم بگیری واویلااا

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀
2706