2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان از درد میگرن و حالت تهوع نتونستم بخوابم شیاف دیکلوفناک یکم آروم میکرد که ندلریم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2728
من‌میگرن دارم تا الانم درمان نشده.فقط قرص میگرنت  میخورم.البته الان باردارم و جالبه در طول دو ...

دوران پریودمیگرنت شروع میشد

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2738

همسرم ،نگم که چقدر زحمت داره 

۳ سال نزاشتم لب به سیر و بادمجون و ادویه های تحریک کننده بزنه ،خیلی کم شکلات و قهوه می خورد و چای همیشه کمرنگ  نور خونه به شدت پایین مخصوصا موقع ی خواب چشم بند میزنه همیشه ،خدا روشکر الان ۹۵ درصد خوب شده

دوران پریودمیگرنت شروع میشد

نه اصلا معلوم نمیکردالبته میدونم وقتی خیلی عصبی هم میشم میگرنم عود میکنه.یه بار ماهی یه بار میشدم یه بار هر هفته دو سه روز میگرنم .البته دکتر میگه سن که بالاتر میره بهتر میشه .اللن باردارم و دقیقا ۶ ماهه میگرن نگرفتم اما میدونم بعد بارداری میاد سراغم 

2706