2733
2734
عنوان

چرا نمیتونم بی تفاوت باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 108 پست
دقیقا ما بوشهری ها میگیم ادم پررو رو باید طوری زد که فقط بال گوشش نشکنه بقیه جاها رو باید خرد کرد او ...

دقیقا اعتقاد شخصی منم همینه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوری نه صحبت محکم . کاش اول این مسایل حل میشد بعد خواهرتون بچه دار میشد و البته هنوزم دیر نیست حت ...

مانع اومدن خواهرم نمیشه حتی با خواهر مجرد و مامانم کاری نداره البته نه که خیلییی باشون گرم بگیره ولی حداقل نمیگه نیاین ولی علنا ب من گفته نیا

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
داماد عموم همینقدر پررو بود تازه دست بزن هم داشت پسر عموم طوری زدش که دوهفته استراحت مطلق بهش دادن ب ...

وای نه ما اصلا خونوادگی دعوایی نیستیم بابام و برادرم خیلی ارومن

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731
حرفات درسته ولی خط اول حرفات🙄🙄🙄🙄🙄🙄 کجای جنوب رو میگی؟ اشرفی چیه؟😄😄😄 بابا خوزستان همه مه ...

من منطقه لارستان و اچم زبون ها رو میگم که جنوبن . خوزستان جنوب غربیه . اشرفی یه مدل سکه که ۳/۵ گرمه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دیگه خیلی هم‌نباید کوتاه اومد حق رو باید گرفت

یعنی اگه ب من اینجوری میگفت نیا

جوری جوابش میدادم

کل پشمای تنش بریزه

ما یه دوماد پررو داریم

خیلی ادعاش میشه و زر زر میکنه

یه بار یه چیزی گذاشتم وضعیت واتساپ

خونه بابام بود،ب بابام گفت اینا چیه میذاره و شروع کرد شر و ور

بابامم زنگ زد ب من ،دعوا

آقا بابامو قطع کردم

پیام دادم ب اون

بلاکش کردم

دیگه نگاشم نمیکنم

حالا دیگه خواهرمو نمیاره خونم

میخوام نیاره

یه کاریش میکنم دیگه گوه خوری نکنه

من منطقه لارستان و اچم زبون ها رو میگم که جنوبن . خوزستان جنوب غربیه . اشرفی یه مدل سکه که ۳/۵ گرمه

نه مهریه خواهرم ۳۵۰تاس خودمم ۴۵۰تا

اینجاسکه زیاد میزنن تو خوزستان فقط فک کنم عربا کم بزنن

2738
مانع اومدن خواهرم نمیشه حتی با خواهر مجرد و مامانم کاری نداره البته نه که خیلییی باشون گرم بگیره ولی ...

ادم کینه ای احتمالا از چشم شما میبینه . خودتون باهاش حرف زدین ؟ البته به زبون سیاست . هر چند به شخصه اعتقادی به سیاست ندارم ولی الان بخاطر ناراحتی خواهرتون شاید به درد بخوره

یعنی اگه ب من اینجوری میگفت نیا جوری جوابش میدادم کل پشمای تنش بریزه ما یه دوماد پررو داریم خیلی ...

والا منم اخلاقم تنده معمولا هیچکی سر به سرم نمیذاره

نه مهریه خواهرم ۳۵۰تاس خودمم ۴۵۰تا اینجاسکه زیاد میزنن تو خوزستان فقط فک کنم عربا کم بزنن

مال منطقه لارستانین ؟

شماجای من بودین جواب پیامشو ک گفت نبینم بیای خونه من چی میدادین من واقعا حرفی ب ذهنم نرسید اصلا جوا ...

خوب کردی... اصلا به شوهرت نگو.... میگفتی اگه اومدم تنها به خاطر خواهرم بوده... و روزی هزار بار دست وپای خواهرمو ببوس یا سجده ی شکر کن... چون اون خواهرمه که تو رو تحمل میکنه... من تو رو اصلا به رسمیت نمیشناسم.... بعدش ج نده.ولی خواهرتم ول نکن. گناه داره. یا بگو فقط به احترام خواهرم چیزی نمیگم. وگرنه تو هیچی نیستی

یعنی اگه ب من اینجوری میگفت نیا جوری جوابش میدادم کل پشمای تنش بریزه ما یه دوماد پررو داریم خیلی ...

چقد خوب...کاش منم میتونستم جوابشو بدم من اینقد بغض گلومو میگیره ک نمیتونم حرف بزنم...نمیخام از خودم تعریف کنم اما من خیلی مهربونم یعنی همه منو بااین خصلتم می شناسن اونوقت اینجوری بام رفتاربشه واقعا دلم می شکنه

2706