2726
ایشالله که چیزی نیست❤❤❤❤ خوب کاری کردین این آزمایش اسپرمو باید ازاول میداد ولی اگرم چیزی با ...

مرسی عزیزم

اصلا راضی به آزمایش نمیشد پدرم در اومد تا راضی شد امروز رفتیم آزمایش رو داد..

اخه اینکه دوباره بخواد آزمایش نمیره مطمنم بخاطر این میگم خداکنه مشکل از اون نباشه 

دکترم گفت مشکل از همسرت نباشه بهت دارو قوی میدم زکدی باردار میشی0

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحت شدم برات عزیزم...کی گرفت دخترتو؟؟خانواده شوهرت؟؟؟

ببخشید که ناراحتت کردم دوستم

بله برای اینکه مجبورم کنن با برادر دوقلوی همسرم ازدواج کنم بچمو گرفتن میگن براشون توهینه (ازتوهین ناموسیم بدتر)که زن باردار جوونه مجرد بمونه

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
ایشالا ک هیچ مشکلی ندارید عزیزم😍

مرسی گلم

شماهم انشاالله هرچی زودتر خبر بارداری تون رو بدین

تا چندماه طبیعی هست ک نشید استرس نگیرید

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2728
مرسی عزیزم اصلا راضی به آزمایش نمیشد پدرم در اومد تا راضی شد امروز رفتیم آزمایش رو داد.. اخه اینکه ...

آره گلی دکترت راست گفته .

خوب کاری کردی پیگیر شدی .

ایشالله شمام زودی مامان بابا بشین 😍😍😍😍

ببخشید که ناراحتت کردم دوستم بله برای اینکه مجبورم کنن با برادر دوقلوی همسرم ازدواج کنم بچمو گرفتن ...

خواهش میکنم عزیزم...امان از این تفکراااات...اخه چقدر ادم میتونه افکارش قدیمی باشه...بجا دلداریت بچتم میگیرن..ایشالا مشکلت حل شه گلم از ته دلم برات دعا میکنم دخترتو هر چ زودتر بیاری پیشت😚😚😚

خواهش میکنم عزیزم...امان از این تفکراااات...اخه چقدر ادم میتونه افکارش قدیمی باشه...بجا دلداریت بچتم ...

مرسی مهربونم 🙂💛🌼

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
۲۴عزیزم

هر دوتا رو بعد دوسال 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
دقیقا همون موقع ها شبای آخر بود  خیلی ممنون عزیزدلم  اره وکیلم میگفت احتمالا اگه پدربزرگ ...

وای چقدر بد 😔الهی فدای اون دل داغدارت بشم عزیزم ایشاالله به این زودی بارن جون بیاد پیشت 😍

2706