2733
2734
عنوان

حرف ها و شروط خاستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 189 پست
اونایی که مشکل ندارن چون افکار خودشونم همینه برا همین بهت گفتم اگه افکار خودتم همینه قبول کنه والا ا ...

ولا منکه تو خانواده ای بودم که پدرمم هم همین اخلاقا رو داشت، و الآنم خیلی برام کار کردن و این چیزا ملاک نیست

یعنی اگر مشکل اقتصادی نداشته باشیم دوست ندارم کار کنم

اونم میگه اگر حتی نتونستم خرج زندگی رو بدم به جونم غر بزن ولی دنبال کار کردن نباش که شکممون رو سیر کنی چون اصلا به غیرتم بر میخوره

البته میگه نمی‌ذارم به اون مرحله برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیشکی شبیه حرفاش نیست.بطور کلی به اینا فک کن و جواب بده اما هیچکدومش قطعی نیست 

شوهر من میگفت اثلا لاک نزن حتی تو پریودیت چون خوشم نمیاد کسی بفهمه مریض هستی....الان ژلیش میکنم کلا.خخخخ

و همین گزینه ی بیرون نرو تا خودم ببرمت هم بود.کلا الان کارای اداری رو من انجام میدم.همه جا هم با اسنپ میرم.اصلنم بدش نمیاد.نمیدونم چرا اون موقعا انقد چرت میگفت.

اهان میگفت خونه پدر و مادرت تنها نرو اونم خواستیم بریم فقط هفته ای یکبار یا حتی کمتر.

الان اگه کرونا نبود هرروز میرفتم

2728

شوهر منم عقایدش همینه ولی من کارم رو ول نکردم چون نمیتونم خانه دار باشم . اولش گفت تا موقع بچه دار شدن الان دیگه کاری نداره البته بچه کوچک هم ندارم ولی درک کرده حالم با کارکردن خیلی بهتره وگرنه از لحاظ مالی نیازی ندارم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

حرف‌های قبل از ازدواج از روی حس زیاد و حساسیت هستش همه مردها فکر میکنن مالک زنهاشون هستند وباید این زن رو حفظ کنند وغیرت داشته باشن 

ولی به مرور زمان کمرنگ میشه  و حرف های اوائل خواستگاری  میشه همه اینا حرفه دم اونت برفه😅😅

و کلا خیلی تغییر میکنن حالا اگه زیادم نباشه ولی تغییر رو همه دارند بعد از ازدواج 

فک نکن به همین تندی که نظراتشو گفت تا اخرم همینه نهایت ۱الی ۲ ساله مطمئن باش 

بعدش حساسیتش نصف این میشه

ولی دوران نامزدیتو طولانی کن ولی به کسی از آشنا و فامیلم نگو که اگه بهم خورد مشکلی پیش نیاد همه نگن چی شد چی شد

فقط خانوادهاتون بدونن 

والسلام نامه تمام

خیلی خوشحالم هوا عالیییییه آفتابی براق و صاف👍👎👍👏👏👏🙌🙌🙌
2738
اینایی که میگن آدم خوبیه یا مجردن یا شوهراشون نسبت بهشون کاملا بی تفاوته و این اصلا خوب نیست . ماها ...

خب معلومه چی میگه، برای اون مهم نیست که شرطاش رو قبول نکنم، و نیازی نیست امتحانش کنم ببینم واکنشش چیه چون حرفاشو زده و متوجه منظورش شدم، اگر قبول کنم که هیچی اگر هم نه که اون از عقایدش کوتاه نمیاد و دوست داره زن اینجوری داشته باشه، حالا براش فرق نداره من باشم یا یکی دیگه

یکی از فامیلامون به نامزدش میگه بره سر کار اونم دوس نداره پسره میگه چراهمش من باید خرج کنم دخترههمرش ...

😐 زن شاغل ميخواست چرا خونه دار گرفته 

هركس ي مشكلي داره من  دوس دارم  شاغل باشم اما شوهرم دوس نداره و حرفي نداره كل خرج خودمو خونه همه جي رو ميده  

عزیزم قبول وضع‌جامعه بده  ولی همه ک بد نیستن اگه این حرفها ب دلیل شکاک بودنه ک میزنه زندگی با ادم شکاک ادمو داغون میکنه چون ی نمونشو ب چشم دیدم شوهر دختر خالم واقعا ازاردهنده اس رفتاراش برای دختر خالم. ادم نمیتونه منتظر بمونه همش شوهرش ببرتش اینور واونور ک.اومدیمو ماشین دست خودش بود و سرکار بود .شما مثلا بخوای بری خونه دوستی مادری خواهری باید صبر کنی تا شوهرت بیاد؟

نمیدونم من تو شرایط شما نیستم امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری و هرچی خیره پیش بیاد.

ولی خودم خواستگار داشتم ک گفتن با سرکار رفتن مخالفم چون خودم زندگی رو تامین میکنم .یا یکی دیگش گفته من دوست دارم زنم کارمند باشه .من ب هردو مدل جواب رد دادم چون اجبار رو نمیپسندم ک بهم بگن حتما برو یا اصلا نرو.روحیه من اینجوریه ک اذیت میشم.ولی خب خیلیا هستن مشکلی ندارن با این قضیه.

عزیزم ماشین و خونه حداقل هاس؟؟؟؟؟ 🤔🤔🤔

کار دولتی خونه ماشین همه چی داره

منم کار دوس داشتم شوهرم دوس نداره میگه میخوابی تا ظهر

کار چیه

با اینکه ن بد دله ن تعصب بیجا میگیره

بنظرم خیلی ادم صادقی هست ک خواسته هاشو گفته اصلا بدل نیست

ما همه میدونیم جامعه خرابه حالا ک اون اینطور بیان کرده دوستان میگن بد دل هستش

همین ک خانواده دوسته سه هیچ از خیلی ها جلوتره

اخلاق دیگه شو هم کنکاش کن

انشالله بهترینها واست پیش بیاد

خونه دارنیس تازه درسش تموم شده اونم یه رشته خوب که خیلی بازار کار داره من اگه جای دختره بودم میرفتم ...

بله كاملًا حق داري تو اين دوره زمونه بايد دونفري نباش كني ك ي زندگي نرمال داشته باشي 

من حالًا شغلمو دارم منم ي رشته خوب خوندم بازي شغل خيلي خوب ولي همسرم اجازه نميده  حالًا چون ايشون وضع ماليش خوب هست اجازه نميده اگه خوب نبود صد درصد اجازه ميداد حرفهم اينه بزاري از هفت صب بيدار بشي يا بقيه سرو كله بزني خسته بشي  تو خونه بمون راحت 

وملا دوس داره فقط به اون برسم  و ساد باشم و كار باعث خستگي نشه ك تو خونه تحويلش نگيرم و....

منماگه جاي اون خانوم بودم حتما ميرفتم سركار 

ادم یه مدت که همش با کسی میره بیرون مثل بچه ها میشه انگار دیگه نمیتونه از عهده خودش بربیادخدا ...

نمیگه تنهایی نرو، میگه یا خودم میبرمت یا با ماشین خودت برو،تنهایی پیاده نمی‌خواد یا با ماشین تو راهی

2706