2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخون کلیم ثواب داره هرروزم ثوابشو اهداکن به کل فوت شدها فامیل ،یه رکز به فوت شداای کرونایی ،یه روز به اماما به شهیدا تواون چهل روز هرروز این کارو نن ،من عاشق چلم تو کلی چله بودم چند تاشم یاسین بود 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
2728
من یه چیزایی شنیدم میگن ب یه ایه ای از سوره یاسین ک میرسی موکل میاد تو خونه و این حرفا....

اخه قرانه ها احضار روح و جن که نیس 😳 پس اگ قرار بود بد باشه هیچ وقت خداوندسوره ای مثل یاسینو نمیزاشتن تو قران 

من یه چیزایی شنیدم میگن ب یه ایه ای از سوره یاسین ک میرسی موکل میاد تو خونه و این حرفا....

واااا من خودم خوندم آیه های قرآن به هیچ عنوان تاثیر بد نداره این چه حرفیه 

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738
واااا من خودم خوندم آیه های قرآن به هیچ عنوان تاثیر بد نداره این چه حرفیه 

دقیقا ...من ارامش میگیرم قران میخونم مخصوصا سوره یاسین و الرحمن ...حرفاشون ادمو میترسونه 😐

تمام آیه های قرآن موکل دارن چجوری بگم آخه....موکل های قرآن با موکل های شیطانی فرق دارن ....من فقط اینو میدونم قرآن نوره و هیچ ضرری نداره خوندنش ...یس قلب قرآنه، من اکثر روزا میخونم آرامش میگیرم....بعد فوت پدرم فقط با خوندن قرآن آروم میشدم از اون موقع تقریبا هر روز میخونم  

2706