2737
2734

اره امروزم یکی میگفت مادرشوهرم منو نمیزاره کار کنم 😂😂بنده خدا جاریش کار میکرد یاد اون افتادم.انگار مادرشوهرای نی نی سایتا مهربون شدن

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی خانمه بود میگفت از سیاستمه که طرف عروس بگیرم انقدر خوب بود باهاش فقط بخاطر پسرش

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

یه بارم منو جاریم دعوا کردیم شوهرم طرفداری جاریمو میکرد و به من میگفت تقصیر توعه 

منم رفتم به مادرشوهرم گفتم و خلاصه نگم زنگ زد بهش و چه حرفایی زد 

بعد شوهرمم به تلافی اومد به خانواده ی من گفت بابام تو جمع به من گفت تقصیر توعه بعو تنهایی به شوهرم گفته بود زنداداشت این حرفارو زده باز تو میگی تقصیر دخترمنه 

2731
2738

نه 

من مادرشوهرم امروز میگه فاتحه خوندم تو دامادم و شوهرم و بابای تو و فلانی و فلانی و خلاصه همه مردا بدن و اینا 

من رک بهش گفتم همه بدن فقط بچه ها تو خوبن به ویژه پسرات

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
اره امروزم یکی میگفت مادرشوهرم منو نمیزاره کار کنم 😂😂بنده خدا جاریش کار میکرد یاد اون افتادم.انگار ...

دوره ایه 

الان یه مدته همه طرفدار مادرشوهرن 

یه دوره طرفدار عروس میشن 

حتی دیده شده یه دوره طرفدار جاری شدن

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
مادر شوهرم اونقد برام فیلم بازی کرده که هیچ وقت باورش نمیکنم

دقیقا

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
دوره ایه  الان یه مدته همه طرفدار مادرشوهرن  یه دوره طرفدار عروس میشن  حتی دیده ...

بستگی به فضای تاپیک داره ببینن چی می طلبه😄

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2706