2733
2734
عنوان

بچه اگه عشقتون بهتون بگه شبا باید ساعت یک بخوابی

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه ربطی داره  خب بگن دوست پسرم  عشق حرمت داره اینا که امروز با یکی هستن فردا با یکی دیگه ...

شما از کجا میدونی هر روز با یکین؟مگه با چشم دیدین؟ بعدم هرکس زندگیش سیستم مخصوص به خودشو داره الان که والا شوهرا بیشتر با این و اون میپرن تا دوست پسرا 

زندگیه بقیه به شما ربطی نداره ...شاید واقعا عاشقه دلیلی نداره قضاوته بیجا بکنه کسی

همین الان تو همین تاپیک فقط ببین طرف سرش صدجا گرمه 

یکیشونو میخوابونه با بقیه حرف بزنه😂

بعد میگن عشقم 

خب بگو دوست پسرم 

عشق حرمت داره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

داره کنترلت میکنه من بدم میاد خودم به طرف کاری ندارم  وقتی زن و شوهر نشدیم این مسخره بازیه از نظرم 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
😂😂😂😂😂پوست دوس دختر یک ببعدش براش مهم نی

نه به اون گفته از ده تا یک بخواب یک به بعد انلاین شو نفر سوم هم از چهار تا هفت صبح انلاینه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2738

یعنی داره  با دوس دختر اونوریش  چت میکنه

نمیخواد  تو  مزاحمش  بشی . اونوقت اون  دوس  دخترس بهش بگه چرا  دیر به دیر جوابمو  میدی و.... خلاصه واسه راحتی  خودش  میگه  ساعت یک به بعد  آنلاین  نشو که مزاحمش  نشی

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 

سلام دوستان عزیز با اجازه اسی میشه برین تو این لینک به دخترم رای بدین تو مسابقه نقاشی شرکت کرده هرکی رای داد لایک کنه تا براش صلوات بفرستم http://ghadirfestival.com/painting/?contest=photo-detail&photo_id=2357

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
شیفتیه لامصب

اره فقط نگران مغزشم هنگ نمیکنه کی اول بیدار ه با کی باید اول چت کنه

🤔🤔🤔

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2706