2737
2734
عنوان

از برادرشوهرم متنفرم از بس بی وجدان و بی غیرت هست😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 76 پست

شما دخالت نکنی بهتره ، اصلا کاسه داغتر از آش نشو. اونا خودشون می دونن با عموشون و برادرشون... برات مهم نباشه  ولش کن. به فکر زندگی خودت و نامزدت باش تو حاشیه و ارتباط بقیه با هم نرو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچکدوم از چیزایی که گفتی به شما ربطی نداره حتی رابطه همسرت با برادرش مطمئن باش اونا اگه گوشت همو بخورن استخون همو دور نمیندازن .پس از زندگیت لذت ببر.

مادر بزرگ میگفت : حرف سرد ، مهر گرم رو ازبین میبره .حتی وسط چله ی تابستون.
به عنوان عروس از خیلی چیزا بی خبری پس حرص نخور 

عزیزم حرص من بابت اینه ک شوهرم اینجوری خودشو میکشه بخاطر داداشش اونوقت اون به شوهر من اهمیت نمیده

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
2738
تو دخالت نکن

دخالت نمیکنم... فقط ناراحتم بابت اینهمه احترام و ارزشی ک نامزدم به داداشش میذاره ولی اون در مقابل قدر نمیدونه و اهمیت نمیده

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
وا😕 هیچکدوم از اینا ب تو ربط،نداشت 

عزیزم من خواه ناخواه ناراحت میشم وقتی میبینم شوهرم اینقدر خودشو برای داداشش میکشه ولی اون اصلا اهمیت نمیده بهش.. این توضیحاتم بخاطر این دادم که بیشتر بفهمین چطوریه.. تازه بخوام از رفتاراش در قبال شوهرم بگم خیلیییی طول میکشه ناراحتی من فقط از بابت سادگی زیادیه شوهرمه😔 وگرنه قصد دخالت ندارم

حسود 🤭🤭🤭🤭

حسود نیستم... ناراحت و دلخورم😔

اینکه برادر شوهر ما با خانواده عموش ارتباط داره ب شما هیچ ربطی نداره  شما خیلی ناراحته پدرشوهر ...

عزیزم من نمیگم ارتباط داره... من فقط ناراحت شوهر خودمم که اینقدر ساده است و جونشو برا داداشش مبده دذ مقابل داداشش اصلا اهمیت نمیده بهش... وگرنه ارتباط اونا به من ربطی نداره فقط بخاطر اینکه بدونین چطوریه توضیح دادم

حرص نخور بابا تو چيكار داري. شوهرت حق داره برادرشو دوست داشته باشه و برادرشم حق داره با هركس دوست دا ...

دلم گرفته اخه.. چرا شوهر من باید اینقدر ساده باشه خودشو برای داداشی بکشه که اصلا بهش اهمیت نمیده😔😔

خب اون با خانواده عموش در ارتباطه.بحثشونم یه چیز فامیلیه.شما این وسط چیکار به ارتباطشون داری😐.منم پ ...

نه عزیزم بد متوجه شدین من خودمم پدرم و عموم با هم مشکل دارن اما جونمو میدم برای عموم.... اخه شما نمیدونید چقدر بدی کرده در حق نامزدم... ناراحتی و دلخوری من از این بابته چه نامزدم جونشو میده برای داداشش اما اون اصلا بهش اهمیت نمیده و دیگران براش مهمترن... این توضیحات ک دادم به این خاطر بود که بدونین مثلا حتی با خانواده عموش با وجود اختلافات خوبه اما نامزد من ک جونشگ میده واسش اهمیت نمیده بهش... شاید باورت نشه پارسال 50 تومن پول نامزدمو گولش زد و توی قمار باخت اما بهش نگفت بالای چشمت ابرو هنوزم اسمشو نیاورده این یه نمونه از بدی هاش بود در حق نامزدم

با خانواده عموش خوبه به خودش مربوطه. چه کار بدی در حق نامزده شما کرده که انقدر باهاش بدین

خونه ای که پولش مال نامزد من بود این بالا کشید و به اسم خودش کرد، پارسال پنجاه میلیون پول نامزدمو گولش زد و توی قمار باخت، هنوز بهش نگفته بالای چشمت ابرو حونشم میده واسش اینا نمونه های کوچیکی از کاراش هست ک در حق نامزدم کرده... 

2706