2737
2734

من خودم ب درس خیلی اهمیت میدم دلم میخواد دخترمم درس خون باشه و تحصیلات براش مهم باشه ....اما دخترای دور ورم  رو میبینم ک انقد فکر ازدواجن بدم میاد ...همشون رو ۱۹ ۲۰ سالگی شوهر میدن ..نمیدونم شاید من اشتباه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دوست دارم دخترم زودتر به فهم ازدواج برسه هرچی زودتر بهتر منتهی به هرکسی نمیدمش

امیدوارم خودشم عاقل بمونه و عاشق نشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738
تصمیم نه ترغیب اری ...

ترغیب تا سن ازدواج نیست 

اونقدری باید مستقل و بالغ تربیت بشه 

که به تصمیمش هر چی که باشه احترام گذاشته بشه 

•اعدام این زن زیر پتو،با طعم خوابیدن از روبرو•
ترغیب تا سن ازدواج نیست  اونقدری باید مستقل و بالغ تربیت بشه  که به تصمیمش هر چی که باشه ...

نمیشه ک صدرصد اون تصمیم گیرنده باشه  پدر و مادر هم خیر و صلاح بچه رو میخوان میدونن کی اجازه ورود خواستگار و اونم چه نوع خواستگاری رو بدن و بچه از بین اونا حق انتخاب داره ...ی وقت تصمیم گرفت با کله بره توچاه ....از یک جوون زیر بیست سال نمیشه انتظار داشت مثلی ادم دویست ساله تصمیم بگیره ...

2706