2726

گردنبند پاگشایی ک پدرمادرم داده بودن انگشترایی ک هرسال عید اوردن..انگشتری ک همسرم تو دوران دوستی برام خرید و ازم خواستگاری کرد...اگر شما جای من بودید و شوهرتون یواشکی میفروخت چیکار میکردید😭خیلی حالم بده گند زد ب تموم عشق و علاقم

من حتی تو بدی هاتم خوبی هاتو دیدم😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مادیات برام اهمیت نداره جوری باهاش رفیق شدم ک هرکار میخاد بکنه قبل ش بم میگه منم در جد توانم کمکش میکنم

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒

میگفتم ناراحتم کردی، بهم میگفتی احتیاج داری دو دستی تقدیم میکردم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
من مادیات برام اهمیت نداره جوری باهاش رفیق شدم ک هرکار میخاد بکنه قبل ش بم میگه منم در جد توانم کمکش ...

مادیات مهم نیس.اما یواشکی بردنش.از رفتارش ادم شاکی میشه

یه ریگی به کفششه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

میزدمش 😡

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2706