2733
2734
عنوان

آخه چرا؟😢

255 بازدید | 17 پست

چقدر بده حتی اطرافیان نزدیکت هم باهات خوب نباشن و دورت هیچکسی نباشه

واقعا حس بدیه

خودشون همیشه دورشون شلوغه و احساس تنهایی ندارن

کاش انقدر تنها نبودم

اونا مدام مراسم های مختلف دارن و سرشون گرمه ولی من ...😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بذار برن کرونا بگیرن تو از تنهاییت لذت ببر 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 
قبل کرونا هم همین بود

متاهلی یا مجرد؟

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 
2738
دومی

خب خواهری زنداداشی  دوست صمیمی دختر خاله ای دختر دایی دختر عمه دختر عمو کسی رو نداری باهاش وقت بگذرونی الان به خاطر کرونا کلاسا که کنسله انشاالله کرونا که رفت و همه چیز عادی شد برو کلاس ورزشی یه هنری الانم یه ساعتی رو اختصاص بده به پیاده روی یه مسیری رو در نظر بگیر ماسک بزن برو پیاده روی و برگرد خونه یه دوش آب گرم هم خستگیت رو میبره هم آرومت میکنه

دارم ولی نمیسازیم کلا قسمتم اینه که همه جا تنها باشم

تو خونه برای خودت سرگرمی درست کن من میرم تو نت شیرینی پزی یاد میگیرم فیلماش رو دانلود میکنم نگاه میکنم امتحان میکنم و از نتیجه ی کارمم راضیم خیلی کارا هست که سرگرم کننده اس عروسک سازی آشپزی شیرینی پزی 

تو خونه برای خودت سرگرمی درست کن من میرم تو نت شیرینی پزی یاد میگیرم فیلماش رو دانلود میکنم نگاه میک ...

آره

ولی توی مراسم ها هیچکس و ندارم و تنهایی میشینم و فقط نگاه میکنم

2706