2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیره که 

باید زودتر میگرفتی 

وضعیت دندوناش چطوره؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728

لازم نیست بگیری خودشون ازیه سنی میزارن کنار من بچه اولم از دوسال و نیم که مسلط شد به لیوان خودش دیگه نخورد ولی کوچیکه هنوز ۲۱ ماهشه که بهش شیشه میدم گناه داره 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣

از هجده ماهگی به بعد اگرم خواست بخوره اشکال نداره به شرطی که سوراخش رو انقد گشاد کنی که تو یکی دو دقیقه تموم شه مک نزنه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

زیاد نباید دیر کنی بعد از یه سنی خیلی وابسته می شن . یکی از فامیل های ما پسرش تا ۵ سالگی با شیشه میخوابید. خیلی هم خانمه ریلکس بود می گفت باید شیر بخوره حالا با شیشه بخوره چی میشه

وابستس شیر خشگ میخورد ۱۸ماهگی قطع کردم پاستوریره میدادم تا الان میخام ازپوشک و شیشه شیر بگیرم

پوشک مهم نیست . همزمان انجام نده بچه روانی میشه . من ۲۱ ماه از شیر گرفتم البته شیر خودم . دو سال و نیم از پوشک

خوبن خداروشکر بگیرم پس

آره بگیر ولی کم کم 

یهویی بگیری صربه میخوره 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
وابستس شیر خشگ میخورد ۱۸ماهگی قطع کردم پاستوریره میدادم تا الان میخام ازپوشک و شیشه شیر بگیرم

گناه داره واسه پوشک که خیلی زوده اونو بزار سه سالگی 

2706