2733
2734
برای من😍😍😍

نیت شما هنگام فال خوب بوده ایشالا به خاستت میرسی فراموش نکن که مرید کسانی باشی که اهل عمل هستند و گول ظاهر سازی بعضی هارا نخورید اماده باش که به زودی مژده ای خوش به تو خواهد رسید خود را برای جشنی بزرگ اماده کن💚

میشه برای من هم بگیرین

شجاعت و نترسیدن تو یکی از بازر ترین خصوصیت اخلاقی شما میباشد در برابر مواجه با سختی ها باید استراحت خود را نسبت به گذشته کمتر کنی  تا فرصت ها را از دست ندهی کار شما به یک برنامه ریزی منظم احتیاج دارد💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برا منم بگیر لطفاً

چند بار شانس در خانه ات را زده اما متوجه نشدی و فرصت رو از دست دادی باید از همه فرصت هات استفاده کنی شاید دباره تکرار نشه گوش به زنگ باش ولی شتابزده عمل نکن در هر کاری مشوت یادت نره طی سه ماه اینده فرصتی طلایی در اختیار شما قرار میگیرد از ان استفاده کنید💚💚

برا منم میگیری؟

زندگی سما متعلق به خود شماست هرگز حرف اشخاص فوضول را قبول نکن به فکر خودت باشو برای خودت زندگی کن و از مشورت کردن غافل نشو اگه بعضی روزا بهت سخت میگذره نگران نباش زیرا دوران سختی شما به شرط تلاش و صمیمیت به زودی تمام میشود برای لحظه های زندگیت برنامه ریزی کن💚

2731

[QUOTE=149938762]میشه برا منم  به شما تبریک میگویم که خوشبختانه برداشت صحیحی داشتید به زودی شما محبوب اصلی و خاسته نهاییتون رو بدست خاهید اورد یادتان باشد که برای رسیدن به انچه دوست دارید باید تحمل مشکلات رو داشته باشی منتظر مژده ای خوب باشید و خدارا شاکر باشید💚

قربونت برم

گویا شما مشکلی بزرگ دارید که بسیاری میگویند راه حلی برای ان نیست اما این چنین نیست مشکلات بزرگ رو میتوان با برسی دقیق و با عزت نفس راه حلی برای ان پیدا کرد روز های خوبی در انتظار شماست💚

نیت شما هنگام فال خوب بوده ایشالا به خاستت میرسی فراموش نکن که مرید کسانی باشی که اهل عمل هستند و گو ...

ممنون گلم

دستت درد نکنه😍😍😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
2706