2726
عنوان

خانومهای با سیاست .....

198 بازدید | 15 پست

چقدر در طی روز شوهرتون رو سوال پیچ میکنید؟ 

من ازش سوال میپرسم، خیلی اوقات ،کامل جوابمو نمیده 

نصفه نیمه جواب میده 

نه میشه بگی دروغ نه میشه بگی راست 

چ کنم باهاش؟!

بوی نم بارون 😍🌧️☔

لابه لای حرفات سوالتو بپرس یا صحبتای مختلف کن تا برسی به جواب سوالت مردااز بازخواست شدن بدشون میاد

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا یه خانم با سیاست سوال پیچ نمیکنه 

بلکه با ترفند از زیر زبون طرف حرف میکشه 😁

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

غیر مستقیم بپرس 

مثلا بگو اره اومدم امروز پیامت بدم عصری گفتم سرکاری حتما ..بعدا شروع میکنه میگه اره اون موقع شلوغ بودم فلان‌جا🤣

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

هیچ ..

سوال نمیپرسم فقط احوال پرسی کمی از روز خودم تعریف میکنم..اونم شروع میکنه تعریف کردن

گاهی میگم‌مشخصه امزوز خیلی خسته ای یا شادی خبریه...خودش تعریف میکنه دیگه ...

چیزی نگه پا پی نمیشم به وقت ش میگه 

مردا مثل ما زنها نیست تا هنوز کلمه اول نگفتن سفره دل باز کنیم

واقعا؟ حس بدی نمیگیری ک مثلا بفهمی راستشو کانل نمیگه؟

اونکه اره اینقدر اخه اعصابمو بهم میریزه برای همین سوال پیچش نمیکنم یه بارم دعواش کردم راستشو نگی منم همین رفتارو میکنم باهات درست شد 

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم
طلاق؟

نه بزار راحت باشه.میکن وقتی مرد از سر کار برگشت سفر رو بچین غذا روبکش فقط صداش کن بیاد سر سفره اصلا حرف نزن خودش کم کم همه چیو بهت میگه من کلا از شوهر سوال نمیپرسم وقتی غذا خورد چای خورد و یه چرت زد خودش میگه همه چیو

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد
هیچ .. سوال نمیپرسم فقط احوال پرسی کمی از روز خودم تعریف میکنم..اونم شروع میکنه تعریف کردن گاهی می ...

اگه کاری کرده باشه ب شما نگه چی

نه حتما کار بد 

کلا چیزی ک ب شما نکه

بوی نم بارون 😍🌧️☔
اگه کاری کرده باشه ب شما نگه چی نه حتما کار بد  کلا چیزی ک ب شما نکه

نمیپرسم لازم باشه میگه...چون وقتی میدونم زیاد سوال بپرسم دروغ جوابمو میده بس سکوت میکنم 

بعد قرار نیست از جزبه جز کاراش خبر داشته باشم...

یه چیزهای ب میگرده به درک طرف و احترام...منم‌گاهی دوست دارم یع سری کارهای که ازمحل کارم یا دوستام یا خانواده انجام دادم  براش تعریف نکنم..زمانی حالم مساعد تعریف کنم

من پس چزا هیچ وقت سوال پیچش نمیکنم 🤨🤨🤨 من هر وقت زنگ میزنم میگم کجایی کی میای راستشو میگه که خونه مامانشه چون حساسیت به خرج. نمیدم ولی جاریم از بسه پیله است شوهزش همش دروغ میگه 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
2706