2703
2553

سلام دوستای عزیزم

من سادات_خانوم  هستم که 10 روز توفیق داشتم به نیت مشکلات و حاجات شما ذکر یا علی بگم🤲🏻💚💚

متاسفانه متوجه شدم یکی از دوستای عزیزم و همشهری گلم توی سایت  پدرشون دچار بیماری کرونا شدن و حالشون اصلا خوب نیست😔😔😔 در حال حاضر توی سی سی یو هستن و دارو ها روشون اثر نکرده😭😭

از همتون خواهش میکنم یک صلواتم شده برای شفای پدر دوست عزیزمون بفرستید تا بلکه خدا به حرمت دل های شکستتون، پدر دوستمون رو شفا بده و سایشون تا سالیان دراز روی سر خانوادشون باشه 🤲🤲🤲

من و دوستم هم اینجا در جوار حرم حضرت معصومه دعا گوی همه شما عزیزان هستیم و از جدم میخوام که خدا همتون رو حاجت روا کنه و گره از کارهاتون باز بشه انشاالله 🤲🏻 تازه امشب تولد آقا و سرورم و جدم امام موسی کاظم هم هست❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️

🌺 منت به سرم بزارید و زحمت بکشید دوستاتون رو تگ کنید تا اونا هم سهیم باشن😊😊😊

برای شفای بیمار دعاهای زیادی اومده اما مجرب ترین اونها:

1) دعای نادعلی

2)صلوات

3)دعای نور

4)ذکر ام من یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء

5)آیت الکرسی

6)سوره حشر

7)دعای توسل

🌺🌺🌺🌺هر کدوم از این دعا ها رو که راحت ترید به نیت بیمار ما و تمامی دوستانی که از بیماری رنج میبرن بفرستید، انشالله که عاقبت بخیر بشید😍😍😍

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

@گلزعفرون     

@گابی    

@fatme25    

@آناعشق     

@ملکه_یخی    

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه نادعلی میخونم تو هم دعا کن مشکل همسرم رفع بشه 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2720

@دخترلاکچری20    

اللهم اشف کل مریض

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل الفرجهم

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

سلام

انشاالله كه شفا ميگيرن.

٥ بار ايت الكرسي ميخونم.

براي باباي منم دعا كنيد

باباي منم كرونا گرفته بخش اي سي يو هست.

التماس دعا

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
2714

من واسشون آیت الکرسی خوندم 

ایشالا زود خوب بشن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

@zarzarbanooo      

@سوولینا     

@خانومیه_آقا_بهزاد     

@pegah01    

برا شفای همه مریضا دعا کردم شما هم حالا که کنار ضریح خانم معصومه هستی برام خیلی دعا کن منم دو هفته دیگه یه خبر خوشحال بشنوم بیام اینجا برا همتون صلوات نذر کنم خیلی محتاجم به دعا 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
@zarzarbanooo       @سوولینا      @خانومیه_آقا_بهزاد   ...

سلام گلی انشالا شفا پیدا کنن 💙💙💙💙

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

@gh73    

@malake_yazdahom    

@maaaryaaam_77    

@بدبخت_عالمم    

@طلاخانوووم    

@دخترلاکچری20    

سلام 

آن شالله شفا پیدا کنن وسلامتیشونو بدست بیارن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.     ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

@آنخماهو_وشرکا    ا  

@پفسه      

@سوره      

@سواره    

@شانسی    

2706