2726

سلام دوستای گلم من ۱۰سال وچندماه ازدواج کردم اوایل شوهرم خیلی بددهن بدبین وبددل بوددست بزنم داشت من خیلی تحمل کردم دوتابچه دارم اماالان که شوهرم ۴۱سالشه ولی هنوزدست ازاینکاراش برنمیداره البته دست بزنش بهترشده امامتاسفانه هنوزبددلی وبدبینی وبددهنیشوداره بااینکه تحصیلات بالای هم داره اماخیلی اذیتم میکنه مثلاامشب مارفته بودیم بیرون توی یه معاره کارداشتیم که معازه خیلی یکدفعه ای شلوع شدمنم به شوهرم گفتم که من بابجع هامیریم توی ماشین شماحساب کن بیاوقتی که بیرون رفتم یک لحطه چشمم افتادبه یه آقاکه جلوتوراه ایستاده بودورفت کنارتامنوبچه هام ردسدیم بعدکه رفتیم اونوردیدم دخترخالم بابجه هاش توماشینشون نشستن گفتم اجی مریم بابجه هاشه بهدکه اکه اومدیم خونه شوهرم گعت اون که جلوراتون بوددرمعازه وردشدشوهردخترخالت بودمنم گفت واقعامن نشناختمش حالابهم گیرداده که من توفکرشوهردخترخالمم یااینکه میگه من برای مردای بیرون اشوه ونازمیکنم یااینکه دوروزپیش شبکاربودماروبردگداشت خونه خواهرم خودش گفت بریم بعدشوهرخواهرم یع شهردیگه کارمیکنه وهرسه هفته یکبارمیادخونه ومنوخواهرام وبچه هامون تنهابودیم هردیقه شوهرم زنگ میزدکه کجاین تصویری ببینمتون یااینکه میگه خواب دیدم سه چهارتامردعریبه دوروورتن بخدامن ازترسش اصلاارایش ندارم خداشاهده مثل مرده هامینونم رنگم سبزه است وخیلی قیافه معمولی وتقریبازشتی دارم اماهمه اش ازاین بدوبیراهابهم میگه بخداخسته شدم چندسال پیش مشاوررفت یه مدت ادای خوب شدنددراوردامابازم فایده نداشت مثلاهمه پرده هارومیکشه درحیاط روقفل میکنه اگه سرکارباشه کسی دربزنع نبایدبازکنیم یااینکه قبلش بهش زنگ بزنیم چبکارکنم واقعادیگه کم اوردم بنطرتون چطورباهاش بدخوردکنم متاسفانه خانوادشم اصلاحسابی نیستن که بتونم باهاشون درمیون بزارم دخترم کلاس دوم ازپیشدبستانی مجبوربه روسری زدن ومانتوپوشیدنشون کرده بخدادیوانه شدم دیگه

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭

اینجا چه کمکی میشه کرد بجز انرزی منفی که بهت میدن فردا زنگ بزن ۱۴۸۰ حداقل با یه کارشناس صحبت کن

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای چقدر سخت .برخورد جدی میخواد مثلا قهر کن برو یه مدت .شاید ترس از دست دادن بچه ها درستش کرد

متاسفانه کسی روندارم یه متدرخیلی پیروزمینگیردارم که خونه اش شهرستان ودوره خیلی هیج کس رونداریم فقط سه تاخواهریم که ازدواج کردیم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
متاسفانه کسی روندارم یه متدرخیلی پیروزمینگیردارم که خونه اش شهرستان ودوره خیلی هیج کس رونداریم فقط س ...

خب برو پیش مادرت عزیزم .هم مادرت از تنهایی در میاد هم این اقا تنبیع میشه .

عمو یا دایی که بزرگتر باشه چی ؟

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
روانشناس بالینی باید بره.اینجوری رو بچه هات هم تاثیر بد میذاره

نمیره بخدااصلاگوش نمیده همون چندسال پیشم که رفت ازسرکارشون بردن مشاور

وای عزیزم سخته گلم خودت نمیتونی مشاوره بری که بهت بگه چطور باهاش رفتار کنی خیلی سخته ولی زیاد بها نده بدتر میشن من شوهرم اوایل یکم سخت گرفت برام جلوش ایستادم الان میگه وای لباست چرا اینطوره میگم باشه نمپوشم مواقل تنهایی میپوشم یه بار زندگی میکنیم نباید زجرمون بدن 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
خب برو پیش مادرت عزیزم .هم مادرت از تنهایی در میاد هم این اقا تنبیع میشه . عمو یا دایی که بزرگتر با ...

عموم فوت شده دایی هم دارم اماازموقعه ی که ازدواج کردم به خازررفتارای شوهرم باهیچ کس ارتباط ندارم حتی همین خواهرمم بعدازدوسال که ازدواج کردواومدشهرماگداشت باهاش رفت وامدکنم خیلی بدبین هست فقط میگه باخانواده خودش رفت وامدکنیم که اوناهم خداخیرشون بده چشم ندارن منوببینن خیلی زیادنمیرم چونکه دخالت زیادمیکنن توزندگیم بچه هام پیش مادرم دواوم نمیارن اونجاتقریبامثل روستاهست هیچ امکاناتی نیست

ببين من جات بودم قيد خودمو ميزدم بچه هامو نجات ميدادم و جدا ميشدم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
چند سالته خودت عزیزم ؟ تحصیلات خودت و همسرت چیه؟ از اول این اخلاق ها رو داشت؟

خودم ۳۰سالمه وفوق دیپلم دارم همسرم ۴۱سالشه وکارشناس ارشدبرق صنعتی داره بله بعدازازدواج متوجه این رفتاراش شدم بااینکه فامیل بودیم اماخیلی دوربدورهمدیگه رومیدیدیم وتقریبارفت وامدخونوادهامون هرسه یاچهارسال یکباربودومن کاملاناآگاهانه باهاش ازدواج کردم وکل عقدوعروسی ونامزدی به خاطردوری مسافت ۲۰روزطول کشید

ببين من جات بودم قيد خودمو ميزدم بچه هامو نجات ميدادم و جدا ميشدم 

ازجدای میترسم منکه ازخودم درآمدندارم بچه هاموچیکارکنم دخترم هستن گناه دارن میترسم بهم انگ ببنده که عاشق کسی شدم میخام ازش جداشم خیلی تهمت میزنه به این واون بمنکه ازهمه بیشتر

بچه دومت چند سالشه؟

بچه دومم ۸سالشه اولی هم ۱۰سالشه

2706