2703
2553
عنوان

یک عدد نظر سنجی کوچولو😀

172 بازدید | 5 پست

من تولد همسرم چند وقت دیگس . کلا همسرم تو هر مناسبتی از من میخواد براش هدیه نگیرم مثلا تو زحمت نیوفتم ...و بهم میگ خودت کیک درست کن و یه شام ساده و ی جشن دونفره کوچیک .دیگ دوست نداره کادو براش بگیرم . حالا ب نظرتون برا تولدش ک چند وقت دیگس برم براش هدیه بخرم یا نه به حرفش گوش کنم؟ 

شاید یه گردنبند یا تیشرت شلوارک بخرم براش. 

تعداد رای : 36
نظرسنجی
بخر . داره ناز میکنه واست😜
27
75%
نخر . وقتی خودش دوست نداره اونطوری خوشحال تره
9
25%
خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بخر حتماً

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
بخر حتماً

عه جدی؟ باشه حتما

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام استارتر میشه درخواست دوستی رو قبول کنی 

بله