2703
2716

سلام خانوما من امروز رفتم دکتر.سونو کرد و گفت آندومتریوز خفیف داری و چسبندگی.خیلی ناراحتم حالا چکار باید بکنم رفع بشه؟ چرا پس من هیچچچچ علائمی نداشتم.حتی شنیدم عفونت باعث چسبندگی میشه ولی تاحالا نشونه ای از عفونتم نداشتم.این لعنتی با دارو رفع میشه یا باید عمل کنم؟ دکتر دارو داد گف اگه اینماه باردار نشی باید ای یو ای و ای وی اف انجام بدی.شما با وجود اندو باردار شدین؟ یا دیدین کسی رو ک باردار شده باشه؟؟ خیلی ناراحتم چکار کنم رفع شه؟ بنظرتون ممکنه دکتر اشتباه کرده باشه؟؟ اخه علایم ندارم

عزیزم ما امروز بیمارستان بودیم ...یه خانوم مثل شما میخواست حامله شه ولی چسبندگی وعفونت داشت ..گفت سه روزه بستری شدم...مرتب بهش سرم وصل کردن..امروز سونو داد گفت خوب شده مرخص شد...برو یه بیمارستان خوب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم حتما عکس رنگی از لوله ها برای باز شدن لوله ها انجام بده و بعدش سریع اقدام کن حتما باردار میشس. من بعد از ۳ ماه اقدام با وجود اندومتریوز باردار شدم. نگران نباش. دکتر من فوق تخصص خیلی ماهری بود با این تجویزش زودتر باردار شدم. من حتی دارو هم نخوردم 

عزیزم حتما عکس رنگی از لوله ها برای باز شدن لوله ها انجام بده و بعدش سریع اقدام کن حتما باردار میشس. ...

من پارسال عکس رنگی گرفتم همه چی اوکی بود.تو عکس رنگی چسبندگی و اندومتریوز معلوم نمیشه؟ الان دوباره باز برم عکس رنگی چسبندگی رفع میشه ینی؟؟

سلام دوست عزیز   بله میشه من خودم پارسال سابقه دوبار عفونت لگت شدید درحد بستری شدن بود که احتمال چسبندگی را بالامیبره   بعدم دگتر تشخیص اندومتریوز داد برام   که یه بسته قرص داد بهم فقط بعدم کرونااومد دنبالشا نگرفتم دیگه   اصلاهم قصدبارداری هم نداشتم  برا دل درد دنبال مداوا بودم     الانم چهارماهه باردارشدم با وجود اندومتریوز     اون هم دوقلو 

2714
انشاالله.خدا دوقلوهاتو حفظ کنه عزیزم.دکتر چ قرصی داد بهتون؟؟

بخدا هیچ یادم نیست هیچ مرتب هم نخوردمش  بارداریمم ناخاسته بود تازه کیست هم داشتم هم داخل رحمم هم کیست بارتولن.بببخشیدا بعد نزدیکی هم قرص اورژانسی هم خوردم کع باردار نشم    ولی الان چهارماهنه دیگه دوقلوهمسان دارم

[QUOTE=150091126]بخدا هیچ یادم نیست هیچ مرتب هم نخوردمش  بارداریمم ناخاسته بود تازه کیست هم داشتم هم داخل رحمم ه ...[/QUOTچ جالب خدا خواسته دیگه.خدا حفظشون کنه بارداری راحتی داشته باشی انشاالله