2410
2553

من هیچی بلد نیستم

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اسکراب لایه بردار هفته ای دوبار بعد حموم میزنم هرروز کرم میزنم پوستم نرم یاشه..موهامو هرروز شونه میکنم و میبافم...دوروز یبار حتما حموم میرم..میوه و سبزی زیاد میخورم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2714

دوروز درهفته ماسک مو یا روغن موهای اصل و درجه یک که فوق العادن 

روز درمیون یه ربع ماسک به صورتم ...هرروز صبح دوش میگیرم ...ارایش نمیکنم یعنی یه جورایی پوستمو درمان کردم که دیگه احتیاجی به کرم نیست ...من خودم چون مشاور طب سنتی هستم سعی کردم هرچیزی و از ریشه درست کنم ...مثلا پوستمو واقعا درمان کردم هم صورت هم بدن ...موهامو ..اندامم و....هرچند خیلی هزینه کردم اما دائمی بوده و اصل و اینکه احتیاج به عمل و ارایش ندارم دیگه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
دوروز درهفته ماسک مو یا روغن موهای اصل و درجه یک که فوق العادن  روز درمیون یه ربع ماسک به صورت ...

برا جوش و جای جوش و کدری پوست پیشنهادتون چیه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

واسه پوستم شیر و گلاب رو با هم مخلوط کردم تو فریزر گذاشتم و هر روز یخ شیر رو ب صورتم میزنم ،از روغن گل سرخ استفاده میکنم ک صورتو شفاف میکنه،واسه موهامم روغن سیاه دونه میزنم و اصلا آرایش نمیکنم کرمای شیمیایی نمیزنم آرایش من تنها ی سرمه هس ک اونم واسه چشم مفیده 

2706