2737
2734

من بی احترامی نکردم و بی احترامی هم ندیدم راستش چون از اول فهمیده خانواده ام خط قرمز منن

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نامزدم به بابام میگه کارگاه گجت😂😂

هیچی باهم خندیدیم😂😂😂 

آخه واقعا بابام سر هر مسئله کوچیکی میخواد کارگاه بازی دربیاره 

ولی خیلی باحال بود 

به مامانمم گفتم کلی خندید😅😅😅

وا چه شوهربیشوری 

ده ساله مامانم نزاشته گوشت وبرنج از خودمون بخریم بعد جهیزیه یه بار دیگه برامون مبل وفرش دستباف خریده هرسال طلا میخره هردفعه تنها میرم اول غذای شوهرمو میکشه میزاره کنار خودم کارمند رسمی ام اینقدر قناعت کردم دوتا خونه بالا شهر خریدیم ولی هیچ کدوم اینارو نمیبینه خیلی بی چشم ورو

ده ساله مامانم نزاشته گوشت وبرنج از خودمون بخریم بعد جهیزیه یه بار دیگه برامون مبل وفرش دستباف خریده ...

وقتی میبینی اینق بیشوره خب ازش طلاق بگیر حیف زحمت مادرو پدرته بخدا هیچی مهم ترازمادرپدرنیس

ده ساله مامانم نزاشته گوشت وبرنج از خودمون بخریم بعد جهیزیه یه بار دیگه برامون مبل وفرش دستباف خریده ...

فکر نمی کنی خودت مقصری

می بینی بی احترامی می کنه بازم خوبی می کنید

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
2706