2733
2734

چراااا؟

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قلبش تشکیل نشده

آااخی عزیزم

خدا صبر بده 

ان شاءالله ی نی نی سالم

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2738
یاخدا یعنی اونقد سخته

بله ۴ روز بستری بودم روز آخر تزریق داشتم بعدشم مرخص شدم یه روز در میان باید از بتا میدادم بعد هفته ای دوبار بعد هر هفته یعنی یه داستانی داشتم من 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
انشاالله خدا بهت یه نی نی سالم و صالح بده  به منم بده من مشکلم فرق داشت  برای شما با قرص ...

قربونت انشالله 

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱
2706